Lilou Charytatywnie

Charytatywny projekt „Kobiety w oczach Lilou” dostarczył wiele radości i szczęścia. Dzięki akcji zorganizowanej na rzecz Stowarzyszenia Piękne Anioły, marka Lilou przekazała 48.800 zł. na pomoc dzieciom z placówki opiekuńczo wychowawczej „Ochronka Bałucka „ Sióstr Salezjanek w Łodzi. Przekazane środki posłużyły do remontu i wyposażenia dziecięcych pokoi oraz do sfinansowania wakacji dzieci nad polskim morzem. Chwilę to trwało, bo pandemia wydłużyła remont, jednak wszystko jest już gotowe! Z tej okazji twórczyni i właścicielka Lilou Magdalena Mousson-Lestang , założycielka Stowarzyszenia Piękne Anioły Katarzyna Konewecka Hołój oraz Dyrektor Lilou Mateusz Motyczyński odwiedzili wychowanków placówki i świętowali wraz z nimi zakończony remont.

To był dla wszystkich dzień pełen radości i wzruszeń…

 

„Kobiety w oczach Lilou” to unikatowy projekt charytatywny, w którym 49 niezwykłych kobiet zgodziło się zapozować do czarno-białych portretów w biżuterii Lilou.

Mateusz Motyczyński, pasjonat fotografii, od wielu lat dyrektor firmy Lilou, stworzył wyjątkową kolekcję zdjęć niezwykłych kobiet o wielkich sercach.

W projekcie wzięły udział między innymi tenisistka Agnieszka Radwańska, prezenterka Paulina Sykut Jeżyna, dziennikarka Marzena Rogalska i piosenkarka Reni Jusis.

Całkowity dochód ze sprzedaży portretów został przekazany Stowarzyszeniu Piękne Anioły i przeznaczony na pomoc dla wychowanków placówki opiekuńczo wychowawczej „Ochronka Bałucka” Sióstr Salezjanek w Łodzi.

Dzięki długoletniej współpracy Lilou i Stowarzyszenia Piękne Anioły ze środków przekazanych przez Lilou udało się już wyremontować kilkadziesiąt mieszkań i pokoi rodzin żyjących w ubóstwie, świetlice szpitalną dla dzieci w Krakowie oraz placówkę opiekuńczo wychowawczą w Cyprzanowie.