Dzień Dawcy Szpiku w butikach Lilou

Z okazji Światowego Dnia Walki z Nowotworami Krwi WBCD w butikach Lilou odbył się wyjątkowy event charytatywny, na którym znane osobowości wraz z pacjentami oraz potencjalnymi dawcami rysowali czerwoną szminką Bourjois symbol „&” na znak wparcia dla tej szczytnej akcji.

Anna Czartoryska-Niemczycka, Agnieszka Sienkiewicz, Beata Sadowska, Olga Kalicka, Aneta Zając, Maria Niklińska, Maria Tyszkiewicz, Misheel Jargalsajkhan, Jakub Kucner, Artur Chamski, Jankes -  połączyli siły i zostawili swój znak „&”, by zwrócić uwagę na istotę walki z nowotworami krwi oraz pomóc znaleźć potencjalnych bliźniaków genetycznych.

Lilou wspiera Fundację DKMS już od 6 lat! W najbliższym czasie, na aukcji charytatywnej pojawią się zdjęcia Beaty Sadowskiej, Anety Zając i Agnieszki Sienkiewicz inspirowane historiami pacjentów. Dochód ze sprzedaży wesprze cele i działania Fundacji DKMS.

Zapraszamy do udziału w aukcjach charytatywnych organizowanych przez Fundację DKMS Polska z okazji tegorocznych obchodów Światowego Dnia Walki z Nowotworami Krwi. Do wylicytowania są fotografie wykonane przez:

Agnieszkę Sienkiewicz

http://charytatywni.allegro.pl/agnieszka-sienkiewicz-dla-fundacji-dkms-i4732713

Beatę Sadowską

http://charytatywni.allegro.pl/beata-sadowska-dla-fundacji-dkms-i4733721

Anetę Zając

http://charytatywni.allegro.pl/aneta-zajac-dla-fundacji-dkms-i4733719

Całkowity dochód z aukcji pomoże finansować badania potencjalnych dawców szpiku. Zapraszamy!