Aktualności

Lilou Partnerem Głównym pokazu najnowszej kolekcji duetu BIZUU jesień-zima 2017/2018.

Ten wieczór obfitował w wiele estetycznych doznań. 

Zobaczcie zdjęcia!


Lilou dodało blasku gwiazdom na pokazie duetu Bizuu jesień/zima 17/18

Zobaczcie jaką biżuterię i akcesoria wybrały gwiazdy na czerwony dywan. <3 Jesteśmy oczarowani!


Butik Lilou w Sadyba Best Mall

Czwarty warszawski butik Lilou został otwarty 7 września w Sadyba Best Mall. To już 30 punkt na polskiej mapie talizmanów Lilou i kolejny zlokalizowany w prestiżowym centrum shoppingowym.

 

Odwiedźcie nas i poczujcie wyjątkową atmosferę tego miejsca.


Sukces jest kobietą

Jaki jest przepis na sukces Magdaleny Mousson-Lestang twórczyni i właścicielki marki Lilou? Dowiecie się tego z wywiadu, który znajdziecie w lipcowym numerze Cosmopolitan.

Zapraszamy do lektury.


Dzień Dawcy Szpiku w butikach Lilou

Z okazji Światowego Dnia Walki z Nowotworami Krwi WBCD w butikach Lilou odbył się wyjątkowy event charytatywny, na którym znane osobowości wraz z pacjentami oraz potencjalnymi dawcami rysowali czerwoną szminką Bourjois symbol „&” na znak wparcia dla tej szczytnej akcji.

 


Zostaw swój znak

Z okazji Światowego Dnia Walki z Nowotworami Krwi, pokaż swoja solidarność z chorymi na całym świecie. Dołącz do naszego wydarzenia na facebooku i zwiększaj świadomość idei dawstwa szpiku.

By zwiększyć szansę na znalezienie Dawcy dla Pacjentów organizujemy Dzień Dawcy Szpiku, podczas Światowego Dnia Walki z Nowotworami Krwi w Butikach Lilou.


Konkurs z okazji Dnia Mamy
ROZSTRZYGNIĘTY

Kochani,

Kreatywność jaką wykazaliście w swoich pracach konkursowych przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Wszystkie są piękne, wzruszające i pełne bezgranicznej miłości do Mamy. Pokazaliście nam co najbardziej kochacie w swoich Mamach w cudowny sposób za co dziękujemy.

Listę zwycięzców znajdziecie TU

 

 


Butik Lilou w Gliwicach już otwarty!

Zapraszamy do magicznego świata Lilou, pełnego unikalnych wzorów, topowych dodatków i personalizacji. Nasze atelier znajduje się przy ul. Zwycięstwa 9.

Odwiedźcie nas i poczujcie wyjątkową atmosferę tego miejsca.


Butik Lilou w Arkadii

Trzeci warszawski butik Lilou został otwarty 24 marca w Arkadii. To już 28 punkt na polskiej mapie talizmanów Lilou i kolejny po poznańskiej Posnani oraz łódzkiej Manufakturze zlokalizowany w prestiżowym centrum shoppingowym.


Wiosenne spotkanie w Lilou

Na jeden poranek butik Lilou przy ulicy Mokotowskiej 63 zamienił się w miejsce pełne pięknych kwiatów, śpiewu ptaków i radosnej atmosfery. To pewne, wiosna już zawitała do Lilou! Zaproszeni przez właścicielkę marki Magdalenę Mousson-Lestang goście, mieli możliwość zobaczenia jako pierwsi nowej kolekcji marki - Pióra.