Aktualności

Butik Lilou w Gliwicach już otwarty!

Zapraszamy do magicznego świata Lilou, pełnego unikalnych wzorów, topowych dodatków i personalizacji. Nasze atelier znajduje się przy ul. Zwycięstwa 9.

Odwiedźcie nas i poczujcie wyjątkową atmosferę tego miejsca.


Butik Lilou w Arkadii

Trzeci warszawski butik Lilou został otwarty 24 marca w Arkadii. To już 28 punkt na polskiej mapie talizmanów Lilou i kolejny po poznańskiej Posnani oraz łódzkiej Manufakturze zlokalizowany w prestiżowym centrum shoppingowym.


Wiosenne spotkanie w Lilou

Na jeden poranek butik Lilou przy ulicy Mokotowskiej 63 zamienił się w miejsce pełne pięknych kwiatów, śpiewu ptaków i radosnej atmosfery. To pewne, wiosna już zawitała do Lilou! Zaproszeni przez właścicielkę marki Magdalenę Mousson-Lestang goście, mieli możliwość zobaczenia jako pierwsi nowej kolekcji marki - Pióra.


Wybór Gwiazdy

Aktorka Agnieszka Sienkiewicz na prezentację wiosennej ramówki telewizji Polsat wybrała kolekcję Eternity w wersji total – pierścionki, bransoletka oraz kolczyki z zawieszką
i perłami. <3


Wybór Gwiazdy

Aktorka Olga Kalicka na prezentację wiosennej ramówki Telewizji Polskiej wybrała talizman najpiękniejszych uczuć - spersonalizowane serce na łańcuszku.


Wybór Gwiazdy

Aktorka Magdalena Stużyńska na prezentację wiosennej ramówki telewizji Polsat wybrała kopertówkę Be my Lilou.


Kolacja walentynkowa z Lilou

Wyjątkowa para, piękna miłość! Jakub i Ala, zwycięzcy konkursu Walentynkowego Lilou postanowili podzielić się z nami swoimi wrażeniami i magicznymi wydarzeniami, które miały miejsce przed wieczorem Walentynkowym <3

 


Bizuteria Lilou na pokazie najnowszej kolekcji marki Bizuu

31 stycznia polska marka Bizuu pokazała swoją najnowszą kolekcję dedykowaną na sezon wiosna - lato 2017. Mieliśmy przyjemność być partnerem tego wydarzenia! Zobaczcie zachwycające looki, nawiązujące do podróży po egzotycznych krajach. Biżuteria Lilou doskonale wpisała się w świeży i energiczny charakter kolekcji <3 Nasze nowości pojawiły się nie tylko na czerwonym dywanie. Zobaczcie fotorelację!


Wybór Gwiazdy

Joanna Krupa zachwyciła wszystkich swoją stylizacją na pokazie najnowszej kolekcji marki Bizuu. Modelka wybrała na tę okazję kolczyki z kolekcji Eternity oraz ażurowe pierścionki.


Wybór Gwiazdy

Aktorka Katarzyna Zielińska na pokazie Bizuu ss 2017 zaprezentowała pierścionek oraz bransoletkę z najnowszej kolekcji Eternity. Stylizację dopełniła wybierając ażurowe kolczyki oraz kopertówkę. To niezwykle stylowe połączenie!