Aktualności

Wybór Gwiazdy

Aktorka Magdalena Stużyńska na prezentację wiosennej ramówki telewizji Polsat wybrała kopertówkę Be my Lilou.


Kolacja walentynkowa z Lilou

Wyjątkowa para, piękna miłość! Jakub i Ala, zwycięzcy konkursu Walentynkowego Lilou postanowili podzielić się z nami swoimi wrażeniami i magicznymi wydarzeniami, które miały miejsce przed wieczorem Walentynkowym <3

 


Bizuteria Lilou na pokazie najnowszej kolekcji marki Bizuu

31 stycznia polska marka Bizuu pokazała swoją najnowszą kolekcję dedykowaną na sezon wiosna - lato 2017. Mieliśmy przyjemność być partnerem tego wydarzenia! Zobaczcie zachwycające looki, nawiązujące do podróży po egzotycznych krajach. Biżuteria Lilou doskonale wpisała się w świeży i energiczny charakter kolekcji <3 Nasze nowości pojawiły się nie tylko na czerwonym dywanie. Zobaczcie fotorelację!


Wybór Gwiazdy

Joanna Krupa zachwyciła wszystkich swoją stylizacją na pokazie najnowszej kolekcji marki Bizuu. Modelka wybrała na tę okazję kolczyki z kolekcji Eternity oraz ażurowe pierścionki.


Wybór Gwiazdy

Aktorka Katarzyna Zielińska na pokazie Bizuu ss 2017 zaprezentowała pierścionek oraz bransoletkę z najnowszej kolekcji Eternity. Stylizację dopełniła wybierając ażurowe kolczyki oraz kopertówkę. To niezwykle stylowe połączenie!


Wybór Gwiazdy

Aktorka Olga Kalicka na pokaz najnowszej kolekcji Bizuu wybrała kolczyki modułowe oraz torebkę Pauline. Klasyka zawsze w modzie!


Wybór Gwiazdy

Aktorka Agnieszka Sienkiewicz na galę rozdania Telekamer Tele Tygodnia 2017 wybrała bransoletki z najnowszej kolekcji Eternity, naszyjnik ze znakiem nieskończoności oraz kopertówkę.


Wybór Gwiazdy

Aktorka Anna Niemczycka-Czartoryska na Bal Charytatywny Gwiazdy Dobroczynności dopełniła swoją stylizację naszyjnikiem ze znakiem nieskonczoności oraz torebką Pauline.


Konkurs Walentynkowy

Pierwsze spojrzenie, uśmiech, strzał Amora?

Moment w którym się poznaliście już zawsze pozostanie w Waszych sercach, a my chcemy poznać Wasze miłosne historie.

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w Walentynkowym konkursie Lilou, w którym wygrać możecie wyjątkową nagrodę - romantyczną kolację dla dwojga w butiku Lilou w Warszawie przy ul. Mokotowskiej 63!  


Be my Lilou: Vegan Leather

W najnowszej kolekcji Be my Lilou jednym z projektów zasługujących na szczególną uwagę jest spódnica wykonana z wysokiej jakości tkaniny syntetycznej, bardzo miękkiej i elastycznej, która wiernie oddaje jakość oraz właściwości skóry naturalnej.