Lilou
Wszystkie
Aktualności
Moda
Poradnik

Poradnik

Zaręczyny w domu – tak czy nie? Pomysł na oświadczyny w domu z klasą

Zaręczyny w domu – czy to dobry pomysł? Tradycyjne zaręczyny w obecności rodziców i krewnych w obecnych czasach odeszły już do lamusa i są rzadko praktykowane. Jednak oświadczyny w domu – np. podczas domowej randki tylko we dwoje, to już całkiem co innego. Skąd wziąć pomysł na zaręczyny w domu? Przeczytaj!

08/04/2024

Poradnik

Prezent na 25. rocznicę ślubu. Co podarować na srebrne gody? Czego życzyć?

25 lat małżeństwa to powód do dumy i świętowania, a także refleksji nad małżeństwem, które szczęśliwie trwa już ćwierć wieku. Ta rocznica określana jest jako srebrne gody, gdyż faktycznie małżeństwo z takim stażem ma wiele wspólnego ze srebrem. A co dokładnie? Jaki prezent na 25. rocznicę ślubu wybrać i czego życzyć parze? Czytaj dalej!

05/04/2024

Poradnik

Biżuteria dla świadkowej – ważny element weselnej stylizacji

Biżuteria dla świadkowej to nie tylko dodatek, ale kluczowy element, który dopełnia całość weselnej stylizacji. Wybór odpowiednich ozdób powinien być przemyślany i dostosowany do roli, jaką pełni świadkowa podczas ceremonii. Eleganckie kolczyki, delikatna bransoletka czy subtelny naszyjnik dla świadkowej mogą dodać blasku i podkreślić wyjątkowość tego dnia. Ważne jest, aby biżuteria była spójna z całością stylizacji, a zarazem nie przyćmiewała panny młodej, która jest najważniejszą osobą w tym dniu.

03/04/2024

Poradnik

Biżuteria na lotnisku. Co piszczy w bramkach na lotnisku? Co zdejmować, a co nie?

Biżuteria na lotnisku to temat, który rodzi wiele obaw, pytań i wątpliwości. W podróży chcemy bowiem mieć przy sobie (i na sobie) ukochaną biżuterię, jednak bez ryzyka uruchomienia bramek czy dodatkowej kontroli. Czy trzeba zdejmować biżuterię na lotnisku? Co piszczy na bramkach? Czy biżuteria w bagażu podręcznym może być powodem dodatkowej kontroli? Wyjaśniamy!

01/04/2024

...

Subskrybuj Nasz Newsletter!

Bądź na bieżąco z nowościami i ofertami specjalnymi