Lilou

Poradnik

Biżuteria na osiemnastkę: “młodzieżowa” czy “dorosła”? Poradnik prezentowy

Biżuteria na 18. należy do często wybieranych prezentów. “Klasyką” jest choćby łańcuszek na 18. urodziny, złoty pierścionek czy kolczyki. Biżuteria dla 18-latki to jednak wcale niełatwy wybór! Jak mieć pewność, że jubilatka się z niej ucieszy i będzie ją nosić? Mamy na to gotowe rozwiązanie! Spersonalizowana biżuteria od Lilou z grawerem to prezent, który wywoła lawinę pozytywnych emocji! 

Biżuteria na 18. – co wolno, a czego nie? 

Osiemnaste urodziny kojarzą się z wejściem w dorosłość, a więc także momentem, od którego coraz więcej rzeczy nam wolno, a pewnych już nie wypada… Czy te same zasady obowiązują w świecie biżuterii? Ależ skąd! Tu, niezależnie od metryki, masz swobodę wyrażania swojego stylu. Dlatego biżuteria na osiemnastkę może być zarówno typowo “młodzieżowa”, kolorowa, świeża i nowoczesna, jak również elegancka i z klasą (jak przystało na młodą dorosłą). 

Z pewnością możliwe jest znalezienie biżuteryjnych propozycji, które łączą obie te cechy. Warto sięgnąć po biżuterię, która będzie nie tylko modną ozdobą, ale i wyjątkowym talizmanem “na szczęście” – który po latach przywoła piękne wspomnienia. 

Dobrą propozycją będzie np. biżuteria ze złota (ponadczasowa i niezwykle elegancka!), nowoczesna biżuteria z naturalnymi kamieniami czy biżuteria z grawerowanymi zawieszkami. 

Wybierając jako prezent biżuterię na osiemnastkę, unikaj natomiast ozdób stricte “dziecięcych” czy biżuterii niskiej jakości – np. z plastiku, gumy czy innych tworzyw, które niemal nigdy nie prezentują się elegancko oraz szybko tracą dobry wygląd.

 

MicrosoftTeams-image (3).png

Biżuteria na osiemnastkę z grawerem – pamiątka na lata

Pamiętaj, że w Lilou możesz łatwo spersonalizować wybrane modele biżuterii, poprzez dodanie własnego grawerunku. Co możesz wygrawerować na medaliku czy zawieszce bransoletki? Może to być data urodzenia, imię, szczęśliwa cyfra, słowo-życzenie czy krótkie motto. Taka biżuteria na osiemnastkę z pewnością będzie nie tylko miłą pamiątką, ale przede wszystkim najchętniej noszoną ozdobą na co dzień!  

Kolczyki na 18. – w wersji mini czy maxi? 

Faktem jest, że nie każda osoba lubi duże kolczyki. Warto więc przyjrzeć się, lub podpytać, czy obdarowana takie nosi. Dobrym wyborem będą zawsze modne i stylowe duże kolczyki-koła, kolczyki z perłami lub motywem kwiatowym. Bezpieczny, a zarazem bardzo uniwersalny wybór to minimalistyczne kolczyki-wkręty (np. z motywem serca, gwiazd, koniczyny na szczęście czy znaku nieskończoności). 

 

Biżuteria na 18. urodziny dla dziewczyny – co wybrać na prezent? 

Złota biżuteria, a może jednak srebro? Bransoletka na kostkę, czy może jednak na rękę? Duże kolczyki czy minimalistyczne wkręty? Oto nasze gotowe propozycje! 

MicrosoftTeams-image (5) 14.10.36.png

Złoty pierścionek na 18. urodziny

Pierścionek na 18. urodziny to miły drobiazg, który ma szansę pozostać na jej palcu przez lata. Możesz sięgnąć po urocze, kolorowe pierścionki emaliowane lub klasyczne pierścionki “z oczkiem” (np. z cyrkonią czy kolorowym kwarcem). Jeśli chodzi o złoty pierścionek na 18. urodziny, dobrym wyborem będzie złoto próby 585. Jeśli szukasz bardziej budżetowej opcji, dobrym wyborem będzie również pierścionek pozłacany (np. ze znakiem zodiaku)

Naszyjnik na 18. urodziny dla dziewczyny

Jaki naszyjnik na 18. urodziny dla dziewczyny? Dobrym wyborem będzie klasyczny złoty łańcuszek na 18. urodziny, do którego dobierzesz grawerowaną zawieszkę. Możesz także sięgnąć po gotowe złote naszyjniki, np. z kamieniami naturalnymi. Nasza propozycja to elegancki czarny onyks lub subtelna masa perłowa

Bransoletka na 18. urodziny

Wybierz opcję personalizowaną, w której samodzielnie decydujesz o rodzaju bransoletki na 18. (np. kolorowy sznurek, wstążka, łańcuszek) oraz dobierzesz zawieszki do bransoletek. Wśród nich znajdziesz również wzory, które mogą kojarzyć się z upodobaniami czy hobby obdarowanej osoby

 

Inne artykuły