Lilou
yty.png

Moda

Kolekcja Zodiac – modowa odsłona zapisanych w gwiazdach symboli

Kolekcja zodiakalna od Lilou to modowa odsłona popularnych symboli astrologicznych. Znajdź amulet, który wzmocni Twoje cechy lub postaw na stylową biżuterię, która wyrazi Twój charakter!

 

Niezależnie od wiary w astrologię, każdy z Nas kojarzy swój znak zodiaku i przypisane do niego cechy. Zodiakalna biżuteria od Lilou może być sposobem na wyrażenie osobowości i charakteru lub stać się stylowym talizmanem, który pomoże Ci wzmocnić Twoje dobre strony i pokonać słabości. Co mówią o nas znaki zodiaku i jakie propozycje modowej biżuterii znajdziesz w kolekcji Zodiac?

 

Znaki zodiaku. Co o nas mówią?

 

Są osoby, które wierzą w astrologię oraz takie, które uważają ją za sympatyczną ciekawostkę lub nonsens. Część osób wierzy, że można dzięki nim odczytać nasze przeznaczenie, a nawet przyszłość. Niemniej jednak jedno jest pewne astrologia oraz wiedza na temat gwiazdozbiorów i znaków zodiaku towarzyszy nam od stuleci i jest przedmiotem wielu badań również współcześnie. Istnieje 12 znaków zodiaku związanych z układem gwiazd w danym momencie roku. Każdemu z nich przypisuje się określone cechy i motywacje, które mają wpływ na zachowanie, upodobania oraz sukcesy. Znaki zodiaku powinny odzwierciedlać nasze cechy charakteru. Przykładowo, podczas gdy Baran jest nastawiony na działanie, domeną Ryb jest fantazja, a Bliźnięta słyną z poczucia humoru i inteligencji.

 

12 znaków należy do czterech żywiołów, takich jak ogień, ziemia, woda i powietrze. Znaki ognia (Baran, Lew, Strzelec) cechuje duża energia i aktywna postawa wobec życia, znaki ziemskie (Koziorożec, Byk, Panna) znane są z tego, że twardo stąpają po ziemi oraz lubią dobra materialne, woda (Ryby, Rak, Skorpion) kojarzona jest ze strefą emocji i intuicji, domeną powietrza (Wodnik, Bliźnięta, Waga) jest ruch i inteligencja. Ile w tym jest prawdy? Nie wiadomo. Pewne jest jednak, że czytając horoskopy lub opisy zodiakalne, często odnajdujemy w nich cząstkę siebie lub sytuację, z którą możemy się utożsamić.

 

Każdy z 12 znaków zodiaku posiada swoje słabe i mocne cechy, które może rozwijać i wzmacniać. Z tego powodu wiele osób traktuje symbole związane z astrologią jako swojego rodzaju amulety i chętnie otacza się nimi na co dzień. Znaki najczęściej przedstawiane są za pomocą umownych symboli lub przedstawień ludzi i zwierząt. Możemy odnaleźć je m.in. na breloczkach, figurkach lub w formie biżuterii – na przykład modnej zawieszki, bransoletki lub kolczyków.

 

zodiak.png

 

Podkreśl swoją osobowość dzięki kolekcji Zodiac!

 

Kolekcja Zodiac to idealny wybór dla osób, które cenią niezależność i lubią podkreślać atuty swojego charakteru. Noszenie biżuterii z wyraźnym symbolem znaku zodiaku reprezentuje naszą siłę i mocną osobowość oraz fakt, że żyjemy z nimi w zgodzie. Biżuteria zodiakalna to także informacja o naszej osobowości i naturze dla innych. Znak zodiaku jest symbolem personalizacji osobowości zamkniętej w stylowej biżuterii.

 

Biżuteria znak zodiaku może być także traktowana jako talizman lub amulet. Jeśli wierzysz w moc gwiazd, możesz nadać biżuterii głębsze znaczenie i w ten sposób wzmocnić swoje naturalne cechy. Jeśli wiara a astrologię jest Ci obca, możesz nosić łańcuszek ze znakiem zodiaku dokładnie tak, jakbyś nosił każdą inną, modną biżuterię.

 

 

Podkreśl swoją osobowość z Kolekcją Zodiac!

 

Kolekcja Zodiac to sposób na wyrażenie siebie oraz świetny pomysł na prezent dla bliskiej Ci osoby. Motywy kolekcji to oczywiście inspirowane były znakami zodiaku. Jakie ozdoby znajdziesz w kolekcji Lilou? Oto kilka naszych propozycji!

 

Naszyjnik z pozłacanym Koziorożcem na łańcuszku – Koziorożec [22.12.-19.01.] jest konsekwentny i odpowiedzialny, a równocześnie bardzo kreatywny. To naszyjnik ze znakiem zodiaku. Pokryto ją 18-karatowym złotem, które dodatkowo wzmocni Twoje naturalne cechy.

 

Kolczyki sztyfty Wodnik pozłacane – Wodnik [20.01.-18.02.] jest wierny swoim przekonaniom i posiada dużą intuicję. To kreatywna dusza oraz bystry umysł. Kolczyki sztyfty z symbolem Wodnika pozwolą Ci wyrazić osobowość i podkreślić charakter.

 

Pierścionek Ryby różowe pozłocenie – Ryby [19.02.-20.03.] posiadają dużą empatię oraz są przyjacielskie. Znak polega w dużej mierze na intuicji oraz cechuje się dużą fantazją. Idealnym sposobem na wyrażenie tych cech jest pierścionek pozłacany różowym złotem.

 

Naszyjnik z pozłacanym Baranem i medalikiem na łańcuszku – Baran [21.03.-19.04.] wyróżnia się odwagą i energią do działania. Jest ambitny i nigdy się nie poddaje. Medalik na łańcuszku jest symbolem harmonii i talizmanem pozytywnych emocji, co świetnie dopełnia ognisty temperament Barana.

 

Kolczyki sztyfty Byk pozłacane – Byka [20.04.-20.05.] cechuje cierpliwość
i siła, które przekuwa w dobre czyny. Nieobce mu jest także zamiłowanie do luksusu, dzięki czemu biżuteria będzie zawsze dobrym wyborem na prezent oraz sprawdzi się jako talizman.

 

Bransoletka z pozłacanymi Bliźniętami – Bliźnięta [21.05.-20.06.] są niezwykle kreatywne i energiczne. Uwielbiają ekstrawagancję, a ich domeną jest uśmiech. Bransoletka z pozłacaną zawieszką z kolekcji Zodiac na cienkim łososiowym sznurku to idealny wybór dla Ciebie!

 

Kolczyki sztyfty Rak posrebrzane – Rak [21.06.-22.07.] wyróżnia się wrażliwością i słynie z uczuciowości. Ważna jest dla niego rodzina i przyjaciele. Delikatne kolczyki sztyfty świetnie podkreślą jego łagodną naturę. Wielkość kolczyków to 0,9 cm.

 

Kolczyki koła 2 cm z pozłacanymi Lwami – Lew [23.07-22-08] to urodzona gwiazda. Pewny siebie osiąga kolejne cele. Niezwykle ambitny i majestatyczny, świetnie czuje się w wyrazistej biżuterii.

 

Podsumowanie

 

Kolekcja Zodiac to modowa odsłona symboli zapisanych w gwiazdach. Znajdziesz w niej pozłacane lub posrebrzane kolczyki, pierścionki, bransoletki i stylowe naszyjniki. Delikatna i nowoczesna biżuteria pozwoli Ci pokreślić osobowość i wzmocnić naturalne cechy. Odkryj magiczną więź ze swoim znakiem zodiaku. Biżuteria z kolekcji Zodiac to oryginalne wzbogacenie Twoich codziennych stylizacji. Sprawdź pełną ofertę kolekcji zodiakalnej Lilou.

Inne artykuły