yty.png

Moda

Kolekcja Zodiac – modowa odsłona zapisanych w gwiazdach symboli

Kolekcja zodiakalna od Lilou to modowa odsłona popularnych symboli astrologicznych. Znajdź amulet, który wzmocni Twoje cechy lub postaw na stylową biżuterię, która wyrazi Twój charakter!

 

Niezależnie od wiary w astrologię, każdy z Nas kojarzy swój znak zodiaku i przypisane do niego cechy. Zodiakalna biżuteria od Lilou może być sposobem na wyrażenie osobowości i charakteru lub stać się stylowym talizmanem, który pomoże Ci wzmocnić Twoje dobre strony i pokonać słabości. Co mówią o nas znaki zodiaku i jakie propozycje modowej biżuterii znajdziesz w kolekcji Zodiac?

 

Znaki zodiaku. Co o nas mówią?

 

Są osoby, które wierzą w astrologię oraz takie, które uważają ją za sympatyczną ciekawostkę lub nonsens. Część osób wierzy, że można dzięki nim odczytać nasze przeznaczenie, a nawet przyszłość. Niemniej jednak jedno jest pewne astrologia oraz wiedza na temat gwiazdozbiorów i znaków zodiaku towarzyszy nam od stuleci i jest przedmiotem wielu badań również współcześnie. Istnieje 12 znaków zodiaku związanych z układem gwiazd w danym momencie roku. Każdemu z nich przypisuje się określone cechy i motywacje, które mają wpływ na zachowanie, upodobania oraz sukcesy. Znaki zodiaku powinny odzwierciedlać nasze cechy charakteru. Przykładowo, podczas gdy Baran jest nastawiony na działanie, domeną Ryb jest fantazja, a Bliźnięta słyną z poczucia humoru i inteligencji.

 

12 znaków należy do czterech żywiołów, takich jak ogień, ziemia, woda i powietrze. Znaki ognia (Baran, Lew, Strzelec) cechuje duża energia i aktywna postawa wobec życia, znaki ziemskie (Koziorożec, Byk, Panna) znane są z tego, że twardo stąpają po ziemi oraz lubią dobra materialne, woda (Ryby, Rak, Skorpion) kojarzona jest ze strefą emocji i intuicji, domeną powietrza (Wodnik, Bliźnięta, Waga) jest ruch i inteligencja. Ile w tym jest prawdy? Nie wiadomo. Pewne jest jednak, że czytając horoskopy lub opisy zodiakalne, często odnajdujemy w nich cząstkę siebie lub sytuację, z którą możemy się utożsamić.

 

Każdy z 12 znaków zodiaku posiada swoje słabe i mocne cechy, które może rozwijać i wzmacniać. Z tego powodu wiele osób traktuje symbole związane z astrologią jako swojego rodzaju amulety i chętnie otacza się nimi na co dzień. Znaki najczęściej przedstawiane są za pomocą umownych symboli lub przedstawień ludzi i zwierząt. Możemy odnaleźć je m.in. na breloczkach, figurkach lub w formie biżuterii – na przykład modnej zawieszki, bransoletki lub kolczyków.

 

zodiak.png

 

Podkreśl swoją osobowość dzięki kolekcji Zodiac!

 

Kolekcja Zodiac to idealny wybór dla osób, które cenią niezależność i lubią podkreślać atuty swojego charakteru. Noszenie biżuterii z wyraźnym symbolem znaku zodiaku reprezentuje naszą siłę i mocną osobowość oraz fakt, że żyjemy z nimi w zgodzie. Biżuteria zodiakalna to także informacja o naszej osobowości i naturze dla innych. Znak zodiaku jest symbolem personalizacji osobowości zamkniętej w stylowej biżuterii.

 

Biżuteria znak zodiaku może być także traktowana jako talizman lub amulet. Jeśli wierzysz w moc gwiazd, możesz nadać biżuterii głębsze znaczenie i w ten sposób wzmocnić swoje naturalne cechy. Jeśli wiara a astrologię jest Ci obca, możesz nosić łańcuszek ze znakiem zodiaku dokładnie tak, jakbyś nosił każdą inną, modną biżuterię.

 

 

Podkreśl swoją osobowość z Kolekcją Zodiac!

 

Kolekcja Zodiac to sposób na wyrażenie siebie oraz świetny pomysł na prezent dla bliskiej Ci osoby. Motywy kolekcji to oczywiście inspirowane były znakami zodiaku. Jakie ozdoby znajdziesz w kolekcji Lilou? Oto kilka naszych propozycji!

 

Naszyjnik z pozłacanym Koziorożcem na łańcuszku – Koziorożec [22.12.-19.01.] jest konsekwentny i odpowiedzialny, a równocześnie bardzo kreatywny. To naszyjnik ze znakiem zodiaku. Pokryto ją 18-karatowym złotem, które dodatkowo wzmocni Twoje naturalne cechy.

 

Kolczyki sztyfty Wodnik pozłacane – Wodnik [20.01.-18.02.] jest wierny swoim przekonaniom i posiada dużą intuicję. To kreatywna dusza oraz bystry umysł. Kolczyki sztyfty z symbolem Wodnika pozwolą Ci wyrazić osobowość i podkreślić charakter.

 

Pierścionek Ryby różowe pozłocenie – Ryby [19.02.-20.03.] posiadają dużą empatię oraz są przyjacielskie. Znak polega w dużej mierze na intuicji oraz cechuje się dużą fantazją. Idealnym sposobem na wyrażenie tych cech jest pierścionek pozłacany różowym złotem.

 

Naszyjnik z pozłacanym Baranem i medalikiem na łańcuszku – Baran [21.03.-19.04.] wyróżnia się odwagą i energią do działania. Jest ambitny i nigdy się nie poddaje. Medalik na łańcuszku jest symbolem harmonii i talizmanem pozytywnych emocji, co świetnie dopełnia ognisty temperament Barana.

 

Kolczyki sztyfty Byk pozłacane – Byka [20.04.-20.05.] cechuje cierpliwość
i siła, które przekuwa w dobre czyny. Nieobce mu jest także zamiłowanie do luksusu, dzięki czemu biżuteria będzie zawsze dobrym wyborem na prezent oraz sprawdzi się jako talizman.

 

Bransoletka z pozłacanymi Bliźniętami – Bliźnięta [21.05.-20.06.] są niezwykle kreatywne i energiczne. Uwielbiają ekstrawagancję, a ich domeną jest uśmiech. Bransoletka z pozłacaną zawieszką z kolekcji Zodiac na cienkim łososiowym sznurku to idealny wybór dla Ciebie!

 

Kolczyki sztyfty Rak posrebrzane – Rak [21.06.-22.07.] wyróżnia się wrażliwością i słynie z uczuciowości. Ważna jest dla niego rodzina i przyjaciele. Delikatne kolczyki sztyfty świetnie podkreślą jego łagodną naturę. Wielkość kolczyków to 0,9 cm.

 

Kolczyki koła 2 cm z pozłacanymi Lwami – Lew [23.07-22-08] to urodzona gwiazda. Pewny siebie osiąga kolejne cele. Niezwykle ambitny i majestatyczny, świetnie czuje się w wyrazistej biżuterii.

 

Podsumowanie

 

Kolekcja Zodiac to modowa odsłona symboli zapisanych w gwiazdach. Znajdziesz w niej pozłacane lub posrebrzane kolczyki, pierścionki, bransoletki i stylowe naszyjniki. Delikatna i nowoczesna biżuteria pozwoli Ci pokreślić osobowość i wzmocnić naturalne cechy. Odkryj magiczną więź ze swoim znakiem zodiaku. Biżuteria z kolekcji Zodiac to oryginalne wzbogacenie Twoich codziennych stylizacji. Sprawdź pełną ofertę kolekcji zodiakalnej Lilou.

Inne artykuły

Kocham cię mamo.jpg

Moda

Jaki prezent na Dzień Matki wybrać? Sprawdź propozycje biżuterii od Lilou!

bizuteria_w_stylu_boho.png

Moda

Biżuteria w stylu boho – poznaj nową kolekcję Lilou!

komunia tytułowe nowe.jpg

Moda

Jaką biżuterię wybrać na komunię dla dziewczynki? Poznaj 5 propozycji

ślub nowe tytułowe.jpg

Moda

Biżuteria na ślub - jak ją dobrać?