Subskrybuj Nasz Newsletter!

Bądź na bieżąco z nowościami i ofertami specjalnymi

Wszystkie
Aktualności
Moda
Poradnik

Poradnik

Jaka biżuteria na sylwestra… taka i na cały rok! 7 imprezowych propozycji, które będziesz chciała nosić non stop!

Jaki sylwester, taki cały nowy rok – głosi słynne ludowe powiedzenie. A więc jaka biżuteria na sylwestra? Najlepiej taką, którą będziesz chciała nosić przez cały kolejny rok. Co wybrać: kolczyki na sylwestra, efektowny naszyjnik, a może bransoletkę, która przywoła wyjątkowe wspomnienia minionego roku? Oto sylwestrowy przewodnik biżuteryjny, który pomoże Ci dokonać najlepszego wyboru.

22/11/2023

Poradnik

Znaczenie pierścionków na palcach. Sprawdź, co inni mogą odczytać z Twojej biżuterii!

Lubisz nosić pierścionki na palcach? Jeśli tak, być może nie wiesz o tym, że pierścionkom na konkretnych palcach różne tradycje i kultury przypisują konkretne znaczenia symboliczne. Jakie jest znaczenie pierścionków na palcach? Czy noszenie ich niesie za sobą określony przekaz? Co oznacza pierścionek na palec wskazujący, a co pierścionek na środkowym palcu? To warto wiedzieć!

17/11/2023

Poradnik

Biżuteria na osiemnastkę: “młodzieżowa” czy “dorosła”? Poradnik prezentowy

Osiemnaste urodziny to pewna “magiczna granica” w życiu, od przekroczenia której – jako dorosłym – zdecydowanie więcej nam wolno. Czy podobnie jest, jeśli chodzi o biżuteryjne trendy? Jaka biżuteria na osiemnastkę będzie najlepszym wyborem? Czy łańcuszek na 18. to dobry prezent? A może złoty pierścionek na osiemnaste urodziny? Zanim kupisz, sprawdź nasz przewodnik prezentowy!

16/11/2023

Moda

Kilka kolczyków w uchu - ile nosić i jak je łączyć?

Trzy kolczyki w uchu, a może więcej? Kolczyki na kilka dziurek w uchu to trend, który obecny jest w modzie od kilku sezonów i stale zyskuje na popularności. Jak komponować biżuterię, żeby kilka kolczyków w jednym uchu wyglądało stylowo? Kiedy jest ich za dużo, a kiedy w sam raz? I co w sytuacji, jeśli mamy tylko jedną dziurkę w uchu, a nie chcemy od razu robić kolejnych? Sprawdź nasz przewodnik i wystylizuj uszy z Lilou!

14/11/2023

Poradnik

Jakie złoto jest najdroższe? Kolory złota a jego wartość i cena

Złoto kojarzy się z luksusem i ponadczasową elegancją. Dla jednych stanowi przede wszystkim wytworną ozdobę, dla innych symbolizuje trwałość związku (złote obrączki), dla jeszcze innych stanowi lokatę kapitału. A jakie złoto jest najdroższe? Od czego zależą kolory złota i jak kolor wpływa na cenę? Czy białe złoto jest droższe od “zwykłego”? Oto krótki przewodnik po kolorach i cenach tego wytwornego kruszcu.

09/11/2023

1234
...
24