Subskrybuj Nasz Newsletter!

Bądź na bieżąco z nowościami i ofertami specjalnymi

Wszystkie
Aktualności
Moda
Poradnik
czym_jest_dla_ciebie_lilou_baner.jpg

Aktualności

Czym dla Ciebie jest Lilou?

Projekt powstał we współpracy z siedmioma wyjątkowymi artystami, którzy mają niezwykłe pasje i reprezentują różne środowiska artystyczne. Ich światy przenikają się i uzupełniają, tworząc piękno. Jedno proste pytanie „Czym jest dla Ciebie Lilou?’’ poruszyło ich zmysły i wrażliwość. Stało się początkiem historii, którą mamy przyjemność zaprezentować.

27/06/2022

Lilou emalia.jpg

Moda

Biżuteria emaliowana Lilou - hit na lato 2022!

Lato coraz bliżej - wraz z nim nadciągają zwiewne sukienki, krótkie szorty i kolorowe topy. Biżuterią, która doskonale pasuje do takich stylizacji, są zawieszki pokryte emalią.

23/06/2022

01.jpg

Aktualności

Sesja pełna miłości

„Kocham Cię Mamo” to tytuł naszego wyjątkowego projektu, a także jedno z najpiękniejszych wyznań. Pięć wspaniałych mam wraz ze swoimi dziećmi wzięło udział w profesjonalnej sesji fotograficznej z biżuterią Lilou.

15/06/2022

baner pomysl na grawerunek.png

Poradnik

Pomysł na grawerunek - co wygrawerować na biżuterii?

Szukasz pomysłu na wyjątkowy prezent? Nie wiesz jaki krótki grawer pasowałby na medaliku, obrączkach ślubnych, bransoletce lub innym elemencie biżuterii? Osobisty grawerunek doda wyjątkowości i pomoże wyrazić najpiękniejsze emocje. Sprawdź nasze wyjątkowe pomysły na grawer i różne sposoby jego wykonania.

04/04/2022

Zodiaki.jpg

Moda

Biżuteria ze znakami zodiaku - poznaj kultową kolekcję Lilou!

Biżuteria ze znakami zodiaku to nie tylko piękna ozdoba, ale także niepowtarzalny talizman. Poznaj Zodiac - niezwykłą kolekcję Lilou!

30/06/2022

1
...
192021222324