Lilou
Wszystkie
Aktualności
Moda
Poradnik

Poradnik

Jak robić zdjęcia biżuterii? Prosta fotografia biżuterii – 5 porad

Dobre zdjęcia biżuterii przydadzą się, gdy zamierzasz np. wystawić ozdoby na sprzedaż, pochwalić się nimi w mediach społecznościowych czy po prostu utrwalić ich niepowtarzalne piękno. Jak robić zdjęcia biżuterii, które zachwycają? Wbrew pozorom, nie jest to takie proste zadanie – biżuteria jest mała, połyskująca i bogata w detale. Oto kilka porad, dzięki którym Twoja fotografia biżuterii wejdzie na wyższy poziom!

29/04/2024

Poradnik

Jak zrobić bransoletkę regulowaną ze sznurka? DIY vs. tworzenie własnej bransoletki z Lilou

Trend na bransoletki regulowane na sznurku nie przemija! Są uniwersalne, minimalistyczne i zawsze modne. Możesz je spersonalizować, a także podarować na prezent. Jak zrobić bransoletkę na sznurku regulowaną? Jak zawiązać bransoletkę na sznurku, by łatwo ją było zdjąć? Jeśli Twoim marzeniem jest bransoletka regulowana własnego projektu, mamy dla Ciebie DIY oraz przewodnik po projektowaniu bransoletek z Lilou!

28/04/2024

Poradnik

Biżuteria dla mamy i córki – podkreśl Waszą więź!

Miłość mamy i córki to niezwykła więź: relacja pełna emocji, wzruszeń i wyjątkowych chwil. Każda córka inspiruje się swoją mamą, a każda mama troszczy się o to, by wychować córkę na wspaniałą i szczęśliwą osobę, przekazując jej wzorce kobiecości. A co, gdyby spróbować utrwalić tę więź i zapisać związane z nią wspomnienia na zawsze? Biżuteria dla mamy i córki od Lilou to unikatowy sposób na podkreślenie tego, co Was łączy! To także wyjątkowa pamiątka, która zostanie z Wami na całe życie – a być może po latach to córka przekaże ją… swojej córce?

24/04/2024

Aktualności

Marka Lilou Partnerem Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej

Projekty marki Lilou będą towarzyszyć polskim olimpijczykom podczas Ceremonii Otwarcia Igrzysk XXXIII Olimpiady Paryż 2024. Na uroczystej ceremonii otwarcia igrzysk w Paryżu 26 lipca polscy Olimpijczycy wystąpią w kultowych projektach marki Lilou. Wybrana biżuteria oparta jest głównie na motywach szczęścia i polskich kwiatów.

22/04/2024

Poradnik

Prezent na rocznicę ślubu: biżuteria i inne wyjątkowe propozycje dla żony i mężą

Prezent na rocznicę ślubu różni się w zależności od tego, kto go wręcza (mąż żonie, dzieci rodzicom, wnukowie dziadkom itp.) oraz od tego, która to rocznica. Jaki mieć zawsze pomysł na oryginalne prezenty na rocznicę ślubu? Jaki jest najlepszy prezent na rocznicę ślubu dla żony, a jaki dla męża? Podpowiadamy!

22/04/2024

...

Subskrybuj Nasz Newsletter!

Bądź na bieżąco z nowościami i ofertami specjalnymi