Subskrybuj Nasz Newsletter!

Mamy dla Ciebie niespodziankę. Wymiana sznurka w PREZENCIE.

Wszystkie
Aktualności
Moda
Poradnik

Aktualności

Nowy butik w Rzeszowie

07/07/2023

Moda

Tego lata stwórz stylizacje z kolorową biżuterią!

Tego lata zapomnij o stonowanych barwach i klasycznej biżuterii! Nadszedł czas, aby stworzyć wyraziste stylizacje za pomocą kolorowej biżuterii. Latem zawsze sięgamy po odważne i dodające energii elementy, które nadają naszym ubraniom letniego charakteru. Jak nosić i zestawiać kolorową biżuterię, aby stworzyć ciekawą letnią stylizację? Przygotowaliśmy dla Ciebie inspiracje oraz niezwykle barwne produkty od Lilou, które pozwolą Ci odkryć nowe możliwości.

30/06/2023

Moda

Jak się ubrać na rozmowę kwalifikacyjną? Podpowiadamy!

Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz. Ta zasada odnosi się również rozmowy kwalifikacyjnej. Warto więc zadbać nie tylko o przygotowanie merytoryczne, ale także nienaganny wygląd. Jak ubrać się na rozmowę kwalifikacyjną? Poznaj najważniejsze zasady i zainspiruj się naszymi propozycjami.

22/06/2023

Aktualności

Eva Longoria w biżuterii Lilou

Amerykańska aktorka i modelka wybiera projekty marki Lilou! Eva Longoria zaprezentowała się w kolczykach i pierścionku Lilou na spotkaniach z mediami w Nowym Jorku promującymi film Flamin’ Hot, który jest jej reżyserskim debiutem. Gwiazda połączyła oversizowy szary garnitur z autorską kolekcją Celebrate Lilou z kryształami.

21/06/2023

Poradnik

Kolczyki w uszach – nazwy oraz znaczenie

Kolczyki w uchu stanowią idealny sposób na wyrażenie siebie. Biżuteria chętnie wybierana jest przez kobiety, choć sięgają też po nią mężczyźni. Różne typy i ilość przekuć oraz szeroki wybór rodzajów kolczyków dają możliwość tworzenia oryginalnych i personalizowanych stylizacji. Jaka jest symbolika i rodzaje kolczyków? Jakie nazwy kolczyków można najczęściej spotkać?

19/06/2023

123456
...
21