Subskrybuj Nasz Newsletter!

Mamy dla Ciebie niespodziankę. Wymiana sznurka w PREZENCIE.

Wszystkie
Aktualności
Moda
Poradnik

Poradnik

Pierścionki regulowane – dlaczego warto je wybrać?

Pierścionek to idealne upiększenie kobiecej dłoni. Najlepiej, gdy idealnie przylega do palca, a równocześnie go nie uciska. Nowoczesne projekty biżuterii coraz chętniej sięgają po możliwość dopasowania pierścionka do obwodu palca. Czym jest regulowany pierścionek i jakie są zalety takiej biżuterii? O tym przeczytasz w poniższym artykule.

19/05/2023

Poradnik

Bransoletka na czerwonym sznurku – czy przynosi szczęście?

Czerwony sznurek symbolizuje energię i przynosi szczęście. Nic dziwnego, że tradycja wiązania czerwonej nitki była znana już w starożytności. Współcześnie amulet wraca w odświeżonej, biżuteryjnej wersji. Jak nosić bransoletkę i co mówi jej symbolika?

16/05/2023

Moda

Najpiękniejsza pamiątka chrztu – propozycje biżuterii prezentowej od Lilou

Chrzest to ważna chwila w życiu dziecka, zarówno dla niego samego, jak i rodziców maluszka czy całej rodziny. Zgodnie ze zwyczajem zaproszeni goście obdarowują malucha i jego rodziców życzeniami oraz pamiątkowymi prezentami. Jaki prezent na chrzest podarować dziecku, tak aby mogło cieszyć się pamiątką również po latach? Przedstawiamy propozycje biżuterii prezentowej od Lilou.

27/04/2023

Aktualności

Zagraniczne gwiazdy w biżuterii Lilou

Amerykańskie gwiazdy kochają Lilou. Odkryj biżuterią, która nadała im blasku na czerwonym dywanie.

23/04/2023

Poradnik

Komplety biżuterii – czy są nadal modne? Jak je nosić?

Komplety biżuterii przez wiele lat uchodziły za synonim elegancji. Idealnie dopasowana zawieszka, kolczyki i pierścionek tworzą zgrany zestaw, któremu trudno odmówić szyku. Czy w czasach, w których stawiamy na zabawę modą i różnorodność, komplety biżuterii nadal są modne? Oczywiście, ale wiele zależy, jak od tego, jak je nosisz!

14/04/2023

1
...
45678
...
21