Inspiracje

Kolekcja Love

Kolekcja Love to połącznie subtelnego łańcuszka oraz słowa LOVE wpisanego w każdy element kolekcji i nadającego mu niepowtarzalną moc. Moc miłości! Wykonana ze złota próby 585 biżuteria będzie idealnym prezentem i doskonałym sposobem na wyznanie uczuć!

All you need is… LOVE!

Zobacz szczegóły

Karnawał pełen blasku

Majestatyczne kolczyki modułowe z kolekcji Lune, pełne blasku kolczyki z kolekcji Sunshine, a może eleganckie Półksiężyce?

Kolczyki Lilou to doskonałe uzupełnienie karnawałowych stylizacji.

Zobacz szczegóły

Kolekcja Infinity

Kolekcja Infinity to znak nieskończoności, który oplatając rękę staje się talizmanem najpiękniejszych emocji. Jest symbolem trwałości i wieczności.

To siła marzeń i nieograniczonych możliwości.

Zobacz szczegóły

Be my Lilou

Akcesoria Lilou to stylowe dodatki stworzone
z najwyższej jakości skór. Produkowane
w limitowanych seriach są doskonałym pomysłem na wyjątkowy prezent.

Najnowsze modele torebek: Luna i Halley dzięki personalizacji brelokiem z talizmanem, który można ozdobić osobistym grawerunkiem zyskają indywidualnego charakteru i niepowtarzalności. 

Zobacz szczegóły

Biżuteria z masy perłowej

Kultowe wzory klasycznych talizmanów Lilou wykonane z masy perłowej to świetna propozycja dla wielbicieli delikatnej, ale przyciągającej uwagę biżuterii.

Możliwość personalizacji zawieszek osobistym grawerunkiem pomoże zachować najpiękniejsze wspomnienia na dłużej.

Zobacz szczegóły

Szlachetny blask złota próby 585

Biżuteria ze złota próby 585 to doskonały pomysł
na prezent dla ukochanej. Przyciąga wzrok, jest piękna i ponadczasowa. Osobisty grawerunek doda wyjątkowości i pomoże wyrazić uczucia.

Zobacz szczegóły

Jeszcze więcej personalizacji…

Dzięki nowatorskiej metodzie przenoszenia własnoręcznych napisów i rysunków na ulubione talizmany, możecie cieszyć się jeszcze większą siłą personalizacji!

Grawerunek specjalny to rozwiązanie, dzięki któremu rysunek dziecka, czy wyznanie miłosne można mieć przy sobie już zawsze.

Zobacz szczegóły

Dla najmłodszych

Pełne pozytywnej symboliki talizmany Lilou to doskonały prezent dla każdej pociechy. Nie tylko sprawią wiele radości, ale także pomogą w wyrażeniu uczuć.

Personalizacja osobistym grawerunkiem upamiętni beztroskie chwile i pomoże zachować najpiękniejsze wspomnienia.

Zobacz szczegóły

Na Ślub

Przeżyj ten wyjątkowy dzień razem z Lilou. Zachowaj najcenniejsze chwile dzięki talizmanom najpiękniejszych emocji.

Personalizacja grawerunkiem pozwoli uwiecznić wspomnienia i oddać trwałość uczuć.

Zobacz szczegóły

Kolekcja Flowers

Inspiracją do stworzenia kolekcji Flowers były pełne kwiatów ogrody paryskiego Luwru. Ozdobiona niezapominajkami biżuteria Lilou symbolizuje szczęście, radość i wdzięczność. Delikatne kwiaty oddają niepretensjonalny charakter biżuterii i sprawiają, że finezyjna kompozycja pełna jest wiosennej lekkości.

Zobacz szczegóły

Kolekcja Barok

Jedna z najpiękniejszych i najbardziej ekspresyjnych epok stała się inspiracją do stworzenia wyjątkowej biżuterii. Kolekcja Barok to połączenie okazałości
z blaskiem kryształów. Jest odzwierciedleniem piękna epoki, a także idealnym prezentem. Kryształy symbolizują siłę, która nigdy nie ustaje. Motyw lilii, nieodłącznego talizmanu marki, to symbol szczęścia
i radości życia.

Zobacz szczegóły

Kolekcja Pawie

Inspiracją do stworzenia kolekcji były motywy epoki Art Nouveau i ponadczasowa siła oraz wdzięk Pawia, który symbolizuje majestatyczne piękno. Kolekcja Pawie to hymn w imię kobiecości, egzotyki oraz zmysłowości. Kolczyki z kolekcji ozdobione są kamieniami, których symbolika potęguje wyjątkowe znaczenie talizmanów marki. Onyks przynosi szczęście, a prehnit symbolizuje siłę i moc. 

Zobacz szczegóły

Kolekcja Pióra

Pióra to synonim odwagi, motywacji
i nieograniczonych możliwości. Talizmany, które mogą być nie tylko bohaterem każdej stylizacji, ale także zwierciadłem uskrzydlających emocji.

Dzięki możliwości personalizacji na Pióro można nanieść grawerunek imienia bliskiej sercu osoby, ważną datę, a nawet wyznanie.

Zobacz szczegóły

Kolekcja Eternity

Biżuteria i uczucia stanowią, piękny zgrany duet. Nowa, niezwykle subtelna linia biżuterii Eternity została zwieńczona znakiem nieskończoności.

Kolekcja składa się z kolczyków, do których można dołączyć ulubioną zawieszkę i spersonalizować
ją osobistym wyznaniem oraz z personalizowanego pierścionka i bransoletki.

Postaw na nieskończoną więź w wydaniu Lilou!

Zobacz szczegóły