Kariera

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

MŁODSZY SPECJALISTA DS. ANALIZ

NR REF. MŁ/AN

Miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy:

- umowę o pracę
- współpracę z profesjonalistami oraz możliwość ciągłego podnoszenia kompetencji
- miłą atmosferę pracy w zgranym zespole
- dofinansowanie zajęć sportowych

Twoje zadania:

- przygotowywanie okresowych raportów sprzedażowych i finansowych
- przygotowanie analiz na podstawie różnorodnych źródeł danych
- udział w projektach związanych z wdrażaniem nowych i rozwojem istniejących systemów zarządzania danymi
- wsparcie działów w zakresie informacji niezbędnych do podejmowania decyzji

Nasze oczekiwania:

- „otwarty umysł”, umiejętność logicznego interpretowania faktów
- dociekliwości w zrozumieniu mechanizmów działania przedsiębiorstwa
- determinacji w poszukiwaniu przestrzeni do optymalizacji
- zainteresowanie analityką baz danych, business intelligence
- zdolność szybkiego uczenia się

CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres praca@lilou.pl

STORE MANAGER

SM/CZE

Czech Republic

Workplace: Prague

Description:

- managing a team of 4-5 employees
- driving the team to achieve targets of the store budget
- finding new ways to maximize sales and profit
- giving first-rate customer service
- motivating a team in an inspiring way
- preparing time schedules
- making sure that everything in the store looks inviting at all times
- reporting of store results
- cooperation with the Corporate Headquarters

Profile:

- minimum 3 years of retail management experience – preferably in premium/luxury of jewelry brand
- passion for selling and offering an exceptional retail experience to the customers
- excellence in customer service and sales
- the ability to drive a team, motivate and develop employee engagement
- open-minded personality with impeccable personal presentation
- great communication and social skills
- native Czech as well as very good level of English
- IT skills (MS office)

Job offer

- an attractive salary
- possibility to being a part of trendsetting modern premium brand
- work with vibrant team that shares their love for premium fashion and jewelry
- range of development and career opportunities

Does this sound like the perfect job for you? Please, don’t hesitate to send us your CV in English! praca@lilou.pl

SOURCING SPECIALIST

NR REF. SOU/WAW

Opis stanowiska:

- nakreślanie i realizowanie strategii sourcingowej dla poszczególnych grup materiałowych
- wyszukiwanie, wybieranie, kwalifikowanie, zatwierdzanie dostawców dla nowych i istniejących produktów w Polsce, Europie i Azji oraz cykliczne przeprowadzanie ich oceny
- przygotowywanie, negocjowanie, renegocjowanie i finalizowanie umów z dostawcami
- nadzorowanie procesu zatwierdzania nowego materiału
- prowadzenie projektów w sposób umożliwiający ich realizację w zaplanowanym czasie i w zgodności z przyjętymi założeniami
- przygotowywanie analiz i rekomendacji dotyczących zmiany istniejących materiałów lub dostawców w celu optymalizacji łańcucha dostaw i redukcji kosztów
- przygotowywanie i nadzorowanie budżetu w zakresie działań sourcingowych
- tworzenie i realizowanie strategii zakupów (zarządzanie bazą dostaw towarów i usług w oparciu o analizy rynku oraz potrzeby wewnętrzne firmy)
- przeprowadzanie negocjacji cenowych, asortymentowych, optymalizacja portfela dostawców
- ustalanie sposobów płatności, rabatów, wydatków specjalnych oraz terminów realizacji kontraktów
- kontrola stanu prawnego ofert  i umów

Wymagania:

- wykształcenie wyższe
- bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z sourcingiem
- doświadczenie na podobnym stanowisku w branży jubilerskiej i galanteryjno-odzieżowej (min 5 lat)
- znajomość języka angielskiego - poziom dobry / bardzo dobry
- znajomość języka francuskiego - mile widziana
- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
- bardzo dobra organizacja pracy
- gotowość do częstych wyjazdów służbowych
- prawo jazdy kategorii B
- wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych
- dokładność, sumienność, rzetelność  i odpowiedzialność

Oferujemy:

- pracę w pełnym wymiarze godzin
- umowę o pracę / B2B
- pracę w prężnie rozwijającej się firmie
- ambitne wyzwania zawodowe

CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres praca@lilou.pl

DORADCA KLIENTA

NR REF. DK/WAW, DK/LD, DK/KR

Miejsce pracy: Warszawa, Łódź, Kraków

- profesjonalna sprzedaż produktów z oferty Butiku
- dbanie o porządek i ekspozycję
- wykonywanie artystycznych grawerów na biżuterii
- wiązanie bransoletek
- przyjmowanie i rozpakowywanie dostaw
- czynny udział inwentaryzacjach

Wymagania:

- zaangażowanie i predyspozycje do pracy z Klientami
- wysoka kultura osobista i komunikatywność
- dyspozycyjność i zaangażowanie w pracę
- doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klienta – mile widziane
- umiejętności manualne i zmysł artystyczny – mile widziane

Oferujemy:

- pracę w nowoczesnej, prężnie rozwijającej się firmie
- możliwość rozwoju zawodowego
- pracę w gronie sympatycznych i kompetentnych osób
- pracę w wymiarze pełnego lub ½ etatu

GRAWERA – DORADCY KLIENTA

NR REF. GR/miasto

Miejsce pracy: różne lokalizacje

Interesujesz się sztuką?
Masz zdolności manualne?
Chcesz nauczyć się grawerować?
Dołącz do naszego zespołu!

Szukamy osób, które będą:

- wykonywały artystyczne grawerunki na biżuterii
- wiązały bransoletki
- obsługiwały kasę fiskalną
- dbały o porządek w miejscu pracy

Ze swojej strony damy Ci:

- szkolenie dot. grawerowania
- pracę w nowoczesnej i prężnie rozwijającej się firmie
- możliwość rozwoju
- pracę na pełen lub część etatu

UWAGA:

CV kandydatów nie rozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 10 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie na swoim CV klauzuli o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji”

Przypominamy natomiast i z całą mocą podkreślamy, w odniesieniu do licznych oszustw i fałszywych ogłoszeń o pracę, że żaden pracodawca, na żadnym etapie rekrutacji nie wymaga żadnych opłat oraz kserokopii dowodu osobistego.