Lilou
baner_desktop02.jpg
baner_mobile02.jpg

O Lilou

grafika01.jpg

Twórczyni marki Lilou

 

Magdalena Mousson - Lestang zaczynała od tworzenia biżuterii dla najbliższych. Jednak idea personalizowanych talizmanów szybko zyskała szerokie grono fanów. Grawerowane zawieszki na sznurku stały się obiektem pożądania redaktorek mody i gwiazd. W 2008 roku twórczyni Lilou uruchomiła swój sklep online, rok później otworzyła pierwszy butik Lilou w Warszawie przy ulicy Mokotowskiej - ustawiały się przed nim długie kolejki. W 2009 roku Magazyn Glamour przyznał Magdalenie nagrodę ‘’Kobieta Roku’’ i uznał ją za jedną z najbardziej utalentowanych kobiet biznesu.
 

grafika02.jpg

Pasja tworzenia

 

Lilou charakteryzuje kreatywność i dążenie do realizacji marzeń klientów. Wszystkie wzory są autorskie i powstają w pracowni projektowej, na czele której stoi twórczyni marki. 
 

grafika03.jpg

Unikalność

 

Każdy model biżuterii jest zastrzeżony w urzędzie patentowym. Cechą charakterystyczną marki jest personalizacja i możliwość tworzenia niepowtarzalnych kompozycji. 
 

grafika04.jpg

Talizmany Lilou

 

Piękno nosimy w sobie, tam zapisane jest to, co niepowtarzalne - nasza historia. Magdalena Mousson-Lestang od początku dostrzegła tę unikalność i postanowiła ją celebrować. Talizman Lilou przynosi szczęście i powodzenie. Upamiętnij wyjątkową chwilę, dodaj ukochanej osobie siły, obdarowując ją autorską biżuterią.
 

grafika05.jpg

Osobisty grawerunek

 

Możliwość wykonania osobistego grawerunku sprawia, że talizmany pozwalają wyrazić miłość, wdzięczność, upamiętnić ważne chwile.
 

grafika06.jpg

Dynamiczny rozwój

 

W 2012 roku Magdalena spełniła swoje marzenie i otworzyła pierwszy zagraniczny butik w stolicy mody - Paryżu, przy prestiżowym bulwarze Saint Germain. Obecnie marka ma 44 butików w trzech krajach: 41 w Polsce, 2 w Niemczech oraz 1 we Francji. Sklep internetowy Lilou to dynamicznie rozwijająca się platforma internetowa.