Personalizacja

Grawerunek ręczny

Personalizowane talizmany Lilou mogą być jeszcze bardziej unikatowe i osobiste dzięki możliwości naniesienia grawerunku według Twojego pomysłu. To idealne prezenty, pełne emocji i miłości, sygnowane inicjałami, datami oraz deklaracjami.

Usługa dostępna jest w butiku internetowym oraz we wszystkich butikach-atelier w Polsce, Francji i Niemczech.

 

Grawerunek Specjalny (maszynowy)

To nowatorska metoda przenoszenia napisów oraz rysunków na ulubione talizmany Lilou. Od teraz siła personalizacji jest jeszcze większa! Grawerunek specjalny to rozwiązanie, dzięki któremu rysunek dziecka, czy wyznanie z miłosnego listu można mieć przy sobie już zawsze. Pierwsze "Kocham Cię Mamo" napisane w przedszkolu, kwiatek czy pokolorowany domek, a może "Jesteś dla mnie wszystkim" zostawione na nocnej szafce przez bliską sercu osobę? Rzeczywistość jest zbyt piękna, by ją zmieniać a chwila zbyt cenna, by ją zapomnieć.

Usługa grawerunku specjalnego dostępna jest wyłącznie w butiku internetowym oraz w butikach-atelier Lilou w Warszawie przy ulicy Mokotowskiej 63 i w Posnania Shopping & Lifestyle Center przy ulicy Pleszewskiej 1 w Poznianiu.

Na ten moment nie proponujemy usługi grawerunku zdjęć.

INSTRUKCJA PRZYGOTOWANIA PLIKU DO GRAWERUNKU SPECJALNEGO

Przykłady naszyjników i bransoletek z elementami, na których możliwe jest wykonanie grawerunku specjalnego, ZNAJDZIESZ TU.

 

Elementy dostosowane do grawerunku specjalnego

  • Zawieszki 2 cm i 2,7 cm (srebrne i pozłacane): serce, medalik, koniczynka okrągła, koniczynka
  • Tabliczka Emocji (srebrna i pozłacana)
  • Imiennik (srebrny i pozłacany)
  • Pierścionek z blaszką (srebrny i pozłacany)
  • Pierścionki Boheme - prostokąt zaokrąglony (srebrny i ze złotą ramą)

Do wyrobu powyższych elementów używamy Srebra Sterling Silver próby 925 oraz specjalnie opracowanego stopu metalu powlekanego 23 karatowym złotem.

 

Pasja tworzenia