czym_jest_dla_ciebie_lilou_baner.jpg

Aktualności

Czym dla Ciebie jest Lilou?

Projekt powstał we współpracy z siedmioma wyjątkowymi artystami, którzy mają niezwykłe pasje i reprezentują różne środowiska artystyczne. Ich światy przenikają się i uzupełniają, tworząc piękno. Jedno proste pytanie „Czym jest dla Ciebie Lilou?’’ poruszyło ich zmysły i wrażliwość. Stało się początkiem historii, którą mamy przyjemność zaprezentować.

 

„Czerpię dużą radość z kontaktu z utalentowanymi artystami, którzy spełniają swoje pasje i wzajemnie się inspirują. Cieszę się, że moja marka stworzyła przestrzeń do tego niezwykłego spotkania i wymiany tylu pozytywnych myśli oraz emocji’’ – mówi twórczyni marki Lilou Magdalena Mousson-Lestang.

 

W filozofii Lilou ważne jest przekazywanie pozytywnych wartości. Dzięki personalizacji autorska biżuteria pozwala na wyrażanie uczuć oraz upamiętnienie pięknych chwil. Towarzyszy nam każdego dnia i dla każdego ma inne osobiste znaczenie. Dla marki Lilou ważne są inspirujące spotkania i kreatywne inicjatywy.

Efekty współpracy można oglądać w specjalnie przygotowanych filmach. Każdy z bohaterów odpowiada na pytanie „Czym jest dla Ciebie Lilou? ‘’ z własnej perspektywy. 
Poznajcie ich:

 

https://www.youtube.com/watch?v=vn31CmB-WHo

 

Lilou to wolność

Yuka Ebihara – pierwsza tancerka Polskiego Baletu Narodowego. Urodziła się w Tokio a swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w Pekinie. Doświadczenie zdobywała w Kanadzie, Norwegii, Francji, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Chorwacji. Od 10 lat związana z Teatrem Wielkim Operą Narodową w Warszawie.

https://youtu.be/vRSutrRREvQ

 

Lilou to kolor

Zuzanna Skrętek – malarka, artystka wizualna, projektantka graficzna, fotografka. Magister Sztuki. Dyplom wraz z wyróżnieniem dziekańskim i najwyższą średnią ukończyła na Wydziale Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. W swojej twórczości skupia się na badaniu zależności pomiędzy formą, treścią i kolorem.

https://youtu.be/ZiIKo5JIv6o

 

Lilou to ekspresja

Hela Me Ry (Maria Wądołowska) - piosenkarka, śpiewaczka operowa, autorka tekstów, osobowość artystyczna. Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Dysponuje wyjątkowym głosem, w którym łączą się w unikalny sposób operowa moc z intymną delikatnością i przejmującą, głęboką nostalgią.

https://youtu.be/5rq3P6sRG0E

 

Lilou to kształt

Irina Grishina – ceramiczka, rzeźbiarka, fotografka. Urodziła się na Kamczatce. Do Polski przyciągnęły ją wymarzone studia. Ukończyła School of Form. Stworzyła własną markę ceramiczną W dobrej formie, wierząc, że poprzez dotyk i zaangażowanie jesteśmy w stanie dbać o stan umysłu. Prowadzi warsztaty ceramiczne.

https://youtu.be/JXjVhgDswSg

 

Lilou to zmysłowość

Gosia Sobiczewska - projektantka i założycielka marki EST by S (2010). Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Tworzy ubrania z myślą o kobietach, ich potencjale i możliwościach. Jej marka była prezentowana na wielu targach modowych w kraju i za granicą. Na swoim koncie ma tworzenie kostiumów teatralnych, realizację międzynarodowych projektów edukacyjnych oraz pracę przy programach telewizyjnych, sesjach reklamowych i pokazach mody.

https://youtu.be/hOJnFMFCdnk

 

Lilou to pasja

Nathan Williams – multiinstrumentalista, kompozytor, pedagog. Urodził się w Ameryce i obecnie mieszka w Polsce. Karierę muzyczną rozpoczął w wieku 12 lat. Wierzy, że muzyka to uniwersalny język, który przekracza wszelkie granice i łączy wszystkich ludzi bez względu na wiek, płeć, religię czy narodowość.

https://youtu.be/rMiJn-8mGYw

 

Lilou to historia

Wojciech Foit - fotograf mody i portretu. Jego prace były publikowane na łamach polskich i zagranicznych tytułów takich jak Vogue, Elle czy Harper’s Bazaar. Twórca kampanii oraz lookbooków modowych. Inspiruje go piękno, natura i kolor. Od niedawna zajmuje się również fotografią przedmiotów/produktów, co pozwala mu przekraczać kolejne granice.

https://youtu.be/IhTyy_kftcY

 

Wszystkie prace zostaną zaprezentowane podczas specjalnej wystawy we flagowym butiku Lilou przy ulicy Mokotowskiej 63 w Warszawie od 21 do 23 czerwca w godzinach 11-17.

Więcej o projekcie można przeczytać na Zwierciadlo.pl.

 

A czym dla Ciebie jest LILOU?

 

 

Nadzór kreatywny: Mateusz Motyczyński 
Produkcja: Kacper Słoma
Stylizacja: Anna Poniewierska 
Stylizacja fryzur: Ala Dębowska 
Make-up: Krzysztof Nadziejewiec 
Montaż: Bartłomiej Wieteska

Inne artykuły

04.jpg

Aktualności

Styl Magdaleny Mousson-Lestang

06.jpg

Aktualności

Gramy z WOŚP

05.jpg

Aktualności

Walentynkowy mural Lilou ❤

08.jpg

Aktualności

Walentynkowy konkurs