Lilou
05.jpg

Aktualności

Walentynkowy mural Lilou ❤

Ulica Mokotowska z pewnością zasługuje na miano serca stolicy. Można tutaj poczuć energię i klimat miasta. Zdobione kamienice w stylu secesyjnym z początku XX wieku, butiki znanych marek i projektantów, klimatyczne kawiarnie i restauracje. To miejsce, które tętni życiem. Nieodłącznym jej elementem stał się mural, który jest pełen miłości.

 

Ilustracja stworzona przez Karolinę Pawelczyk nabrała walentynkowego charakteru. Pojawiły się serca, które unoszą jamniczka. Na balkonie przysiadł kupidyn a zakochana para celebruje łączące ich uczucie. ❤ Na muralu widoczne są również świetlne dekoracje, dzięki czemu nawet po zmroku można poczuć siłę miłości.

 

Mural Lilou stał się wizytówką ulicy Mokotowskiej. Każda jego nowa wersja zyskuje ogromną sympatię przechodniów oraz fanów marki. Tym razem podkreślone zostało najpiękniejsze uczucie czyli miłość. Tak nierozerwalnie związane z marką, ponieważ Kocham Cię jest najczęściej grawerowanym wyznaniem na biżuterii Lilou.

 

Mural niczym drzewo

 

Nasz mural jest niczym drzewo. Nie tylko zdobi ulicę, ale również ją oczyszcza. Do jego namalowania została wykorzystana farba antysmogowa, która redukuje zanieczyszczenia i oczyszcza powietrze.’’ - podkreśla twórczymi marki Lilou Magdalena Mousson-Lestang.

Ilustracja nawiązuje do zabytkowej kamienicy przy ulicy Mokotowskiej 63, w której twórczyni marki Lilou Magdalena Mousson-Lestang otworzyła swój pierwszy butik w 2009 roku.

 

 

 

Ilustracja: Karolina Pawelczyk /MAD illustrators

 

Realizacja: Braughman Group Media

 

walentynkowy_mural_lilou2_aktualnosci_596x750_new.jpg

Inne artykuły