Lilou

Aktualności

Eva Longoria w biżuterii Lilou

 

Amerykańska aktorka i modelka wybiera projekty marki Lilou! Eva Longoria zaprezentowała się w kolczykach i pierścionku Lilou na spotkaniach z mediami w Nowym Jorku promującymi film Flamin’ Hot, który jest jej reżyserskim debiutem. Gwiazda połączyła oversizowy szary garnitur z autorską kolekcją Celebrate Lilou z kryształami.Eva Longoria swoją popularność zyskała między innymi dzięki roli Gabrielle Solis w kultowym serialu Gotowe na wszystko oraz grając w komedii Nawiedzona narzeczona. Aktorkę obserwuje na Instagramie ponad 9 milionów fanów.To nie pierwszy raz, kiedy Eva wybiera biżuterię Lilou. Gwiazda podczas odwiedzin w Polsce spotkała się z twórczynią marki Magdaleną Mousson-Lestang i stała się fanką personalizowanej mankietowej bransolety Caroline.

 

eva longoria 2.png
 

Celebrate to spektakularna kolekcja, do stworzenia której inspiracją był kwiat mniszka. Jest on symbolem szczęścia oraz sprzyja spełnianiu życzeń. Kolekcja składa się z kolczyków, pierścionków oraz broszki zdobionych kryształami w trzech kolorach a także z personalizowanej bransolety.


W gronie światowych gwiazd, które wybierają projekty Lilou są takie osobistości jak wokalistki Alicia Keys, Ellie Goulding, Christina Aguilera, Nicole Scherzinger, czy aktorki Jenna Ortega, Viola Davis, Sandra Bullock i Halle Berry.

 

eva longoria 3.png
 

Wybór Evy:

https://lilou.pl/pl/kolczyki-celebrate-posrebrzane.html

https://lilou.pl/pl/pierscionek-celebrate-posrebrzany.html


 

 

 

Inne artykuły