Lilou
Wszystkie
Aktualności
Moda
Poradnik

Poradnik

Nierdzewna, czy może jednak nie? Czy stal chirurgiczna rdzewieje?

Stal chirurgiczna bywa także określana jako stal nierdzewna. Wykonywane są z niej sterylne narzędzia chirurgiczne, implanty noszone w ciele, a także biżuteria. Czy stal nierdzewna rdzewieje? Czy ozdoby wykonane z tego materiału faktycznie zachowują idealny wygląd na lata? Wyjaśniamy, jak to jest z nierdzewnością stali!

12/04/2024

Poradnik

Przesądy zaręczynowe: co oznacza pęknięty pierścionek zaręczynowy? 6 przesądów

Czy warto wierzyć w przesądy zaręczynowe? Jakie są najpopularniejsze z nich i skąd się biorą? Co oznacza pęknięty pierścionek zaręczynowy? Czy przymierzanie czyjegoś pierścionka zaręczynowego przynosi pecha? Co, jeśli wypadło oczko z pierścionka zaręczynowego? Przesądy warto znać, ale czy należy w nie wierzyć? Wyjaśniamy.

10/04/2024

Poradnik

Zaręczyny w domu – tak czy nie? Pomysł na oświadczyny w domu z klasą

Zaręczyny w domu – czy to dobry pomysł? Tradycyjne zaręczyny w obecności rodziców i krewnych w obecnych czasach odeszły już do lamusa i są rzadko praktykowane. Jednak oświadczyny w domu – np. podczas domowej randki tylko we dwoje, to już całkiem co innego. Skąd wziąć pomysł na zaręczyny w domu? Przeczytaj!

08/04/2024

Poradnik

Prezent na 25. rocznicę ślubu. Co podarować na srebrne gody? Czego życzyć?

25 lat małżeństwa to powód do dumy i świętowania, a także refleksji nad małżeństwem, które szczęśliwie trwa już ćwierć wieku. Ta rocznica określana jest jako srebrne gody, gdyż faktycznie małżeństwo z takim stażem ma wiele wspólnego ze srebrem. A co dokładnie? Jaki prezent na 25. rocznicę ślubu wybrać i czego życzyć parze? Czytaj dalej!

05/04/2024

...

Subskrybuj Nasz Newsletter!

Bądź na bieżąco z nowościami i ofertami specjalnymi