Lilou

Aktualności

Zagraniczne gwiazdy w biżuterii Lilou

baner3_Meg Donnelly.png

 

Meg Donnelly w biżuterii Lilou

 

Amerykańska aktorka na premierę w Los Angeles nowego filmu produkcji Disney+ Prom Pact, wystąpiła w kolczykach Lilou  z kolekcji Lune. Meg znana jest z grania głównych ról w serialu Winchesterowie (produkcja HBO Max) oraz serii filmów Zombie (2018) i Zombie 2 (2020). Gwiazdę obserwuje na Instagramie ponad 1,5 miliona osób.

 

Meg pojawiła się w kolczykach z kolekcji Lune.

baner3_Any Gabrielly.png

 

Any Gabrielly w kolczykach modułowych

 

Brazylijska piosenkarka na galę rozdania nagród I heart radio 2023 wybrała kolczyki modułowe. Gwiazdę na Instagramie obserwuje ponad 7 milionów fanów.
 

 

baner1_Taylor Bisciotti.png

 

Taylor Bisciotti w kolekcji California

 

Amerykańska dziennikarka i prezenterka w sesji do magazynu L’officiel wystąpiła w biżuterii Lilou. Gwiazda wybrała bransolety oraz kolczyki z kolekcji California oraz pierścionki Zodiac. Całą sesję możecie zobaczyć tutaj.

 

baner2_Nabiyah Be.png

 

Nabiah Be w kolczykach Olive z kwarcem

 

Brazylijska aktorka i piosenkarka w sesji do magazynu Harper’s Bazaar wystąpiła w biżuterii Lilou. Gwiazda postawiła na spektakularne kolczyki Olive z kwarcem. Tutaj możecie zobaczyć sesję.

 

baner4_Caylee Cowan.png

 

Caylee Cowan w kolczykach Wachlarze

 

Amerykańska aktorka na premierę filmu Spinning Gold wybrała kolczyki Lilou. Gwiazda swoją stylizacje na czerwony dywan dopełniła kolczykami Wachlarze. Wygląda zjawiskowo

 

Inne artykuły