Lilou
baner_góra.jpg
baner_góra_mobile.jpg

Uczucia wyraź grawerunkiem

Stwórz biżuterię jedyną w swoim rodzaju.

01.jpg
01.jpg

Unikatowy prezent

Co jeśli powiemy Ci, że możesz zatrzymać czas, znaleźć się na drugim końcu świata, dzięki jednemu spojrzeniu? To magia grawerowanej biżuterii Lilou. Właśnie w uczuciach tkwi źródło jej powstania. Pomagamy pielęgnować piękno Waszych relacji, zamykając Wasze emocje w naszej biżuterii.

02.jpg
02.jpg

Grawerunek ręczny

Można go wykonać na większości biżuterii Lilou. Imię, data, wyznanie a może życiowe motto? Decyzja należy do Ciebie. Grawerunek ręczny wykonamy bezpłatnie w naszym atelier znajdującym się w każdym butiku.

03.jpg
03.jpg

Grawerunek maszynowy

Wybrany przez Ciebie napis możemy wykonać zgodnie z Twoim życzeniem. Wybierz swoją ulubioną czcionkę podczas tworzenia talizmanu. My zajmiemy się resztą.

04.jpg
04.jpg

Grawerunek ze zdjęcia

To nowatorska możliwość naniesienia wybranego zdjęcia lub własnej grafiki na talizman Lilou. Dzięki zastosowanej technologii spojrzenie ukochanej osoby, uśmiech przyjaciółki, autoportret czy wizerunek pupila zostanie odwzorowany na biżuterii.

05.jpg
05.jpg

Dzięki tej możliwości osoby bliskie naszemu sercu możemy mieć zawsze przy sobie. Wystarczy dodać zdjęcie podczas konfiguracji biżuterii. Stwórz osobisty talizman.

grawrunek z grafiki_3.jpg
grawrunek z grafiki_3.jpg

Grawerunek z grafiki

Biżuteria Lilou to nieograniczone możliwości personalizacji. Odkryj propozycje wyjątkowych grafik i napisów, które sprawią, że Twój talizman stanie się jeszcze bardziej osobisty.

06.jpg
06.jpg

Grawerunek na pierścionku

Na wybranych pierścionkach Lilou można wykonać grawerunek, który sprawi, że zatrzymamy wyjątkowe chwile na zawsze. Data ślubu, Wasze imiona a może coś innego? Daj się ponieść wyobraźni. 

07.jpg
07.jpg

Kolczyki z możliwością grawerunku

 

Kolczyki to jeden z najpopularniejszych elementów codziennych stylizacji biżuteryjnych. Spersonalizuj je osobistym grawerunkiem.

08.jpg
08.jpg

Zawieszki z możliwością grawerunku

 

Ikony Lilou, czyli zawieszki. Niebanalne kształty o prostej symbolice, którym nadajesz nowe znaczenie. Grawerunek sprawi, że staną się jeszcze bardziej niezwykłe.

baner_dol_mobile.jpg

Stwórz talizman ze swoim grawerunkiem