Lilou
gwiazdy_lilou_desktop.jpg
gwiazdy_lilou_mobile.jpg

Gwiazdy w biżuterii Lilou

Nasza historia to opowieść również o nich.

Ortega_lp.jpg
Ortega_lp.jpg

Jenna Ortega w biżuterii Lilou

Gwiazda serialu Wednesday ponownie wybrała biżuterię Lilou. Amerykańska aktorka podczas festiwalu filmowego SCAD Savannah Film Festival zaprezentowała się w kolczykach i pierścionkach marki. Jenna swój elegancki look dopełniła kilkoma pierścionkami z kolekcji Etno i Infinity oraz kolczykami Lune.

02.jpg
02.jpg

Wybór Joanny Krupy

 

Modelka Joanna Krupa wybrała najnowszy projekt marki – Apaszkę „Opowieść 48.4”. Joanna od wielu lat jest fanką marki i wybiera autorskie projekty biżuterii zarówno na wielkie wyjścia, jak i na co dzień. 

doda_728x563.jpg
doda_728x563.jpg

Doda

Wokalistka, autorka tekstów oraz producentka filmowa znana jest z charakterystycznego scenicznego looku. Gwiazda w teledysku „Fake Love” ma na sobie biżuterię Lilou, w tym choker California i kolczyki Cocktail. 
 

03.jpg
03.jpg

Viola Davis wybrała Lilou

Aktorka, zdobywczyni Oscara Viola Davis stylizację podkreśliła spektakularnymi kolczykami California. W kolekcji znajdziemy jeszcze choker z możliwością personalizacji oraz dwa rodzaje bransolet.

04.jpg
04.jpg

Gwen Stefani w biżuterii Lilou

Piosenkarka podczas występu w programie Jimmy Kimmel Live! wystąpiła w bransoletach Infinity. Gwiazda zaprezentowała najnowszy utwór Light my fire. Członkini zespołu No Doubt swoją największą popularność zyskała dzięki piosence Don’t Speak, która zajmowała pierwsze miejsca na światowych listach przebojów.

baner_dol_dmobile.jpg