Lilou
na_nowej_sciezce_zycia_desktop.jpg
na_nowej_sciezce_zycia_mobile.jpg

Dopełnij ślubną stylizację z Lilou

Biżuteria dla panny młodej jest jak “kropka nad i” w jej ślubnym wizerunku.

talizman image.webp

Your wedding will be one of the most important events of your life.

In addition to the dress, jewellery is also an essential part of the wedding outfit. What is the secret to choosing the perfect complement to your look? While following the latest trends, listen to your heart by putting together an outfit that reflects your own story. At Lilou, there are unique pieces for each of us.

C02F2B2A-F5CA-45A8-A521-EA5C36C90ECF.png

Styl boho

Styl romantyczek kochających swobodę. Panna młoda w stylu boho to kwintesencja kobiecego uroku i swobodnej nonszalancji. Boho wywodzi się z bohemy, a ta była przede wszystkim buntem przeciw wszelkim sztywnym ramom. W świecie boho królują kreatywność i Twoja interpretacja tego trendu. Szukanie dodatków do stylizacji ślubnej boho to naprawdę świetna zabawa, ponieważ daje nieograniczone możliwości! W naszej ofercie znajdziecie między innymi motyw piór, które są jednym z głównych symboli boho. Do koronkowych sukien ślubnych polecamy także kolekcję Pearls. Daj się poprowadzić swoim artystycznym wibracjom.

C1629E18-CE8D-46ED-A538-9C1B354888B7.png

Styl glamour

Wyrafinowany styl i bogactwo dodatków. Tak w skrócie możemy opisać styl glamour panny młodej. Takie stylizacje przywołują na myśl czarującą opowieść. Panna młoda wygląda jak jej hipnotyzująca bohaterka. Kiedy słyszymy glamour, oczami wyobraźni przenosimy się do filmu “Wielki Gatsby”. Dominantą kolorystyczną będzie w tym wypadku złoto. Pamiętajcie, że to właśnie dodatki stanowią o charakterze całej stylizacji. Tutaj więcej znaczy…więcej. Kolekcja Celebrate, czyli duże pierścionki i kolczyki, wydaje się być idealna. W wersji glamour polecamy także pierścionek z perłami z kolekcji Luck. Podkreśl swój blask z Lilou.

C1629E18-CE8D-46ED-A538-9C1B354888B7.png

Styl minimalistyczny

Jak mawiała Coco Chanel, “Prostota jest kluczem do prawdziwej elegancji”. Zgodzą się z tym wszystkie miłośniczki minimalistycznej klasyki. Minimalizm to nonszalancja, ale…luksusowa. Jeśli wybrałaś minimalistyczną suknię ślubną, możesz poszaleć z dodatkami. Jest to nawet wskazane! Naszym faworytem są modułowe kolczyki ażurowe. Efekt kolekcji Lune w połączeniu z prostymi krojami sukien tworzą zmysłową kombinację. W stylu minimalistycznym główną rolę grasz - Ty. Wyraź siebie razem z dodatkami Lilou.

C02F2B2A-F5CA-45A8-A521-EA5C36C90ECF.png

Talizmany dla druhen

Czy już wiesz, kto zostanie Twoją druhną? To ta osoba, która będzie Twoim wsparciem aż do momentu ostatniego tańca. Zapewni komfort, poprawi kreację czy fryzurę. To dzięki niej odczujesz wewnętrzny spokój. Warto podziękować jej nie tylko słowem, ale również drobnym upominkiem. Polecamy drobiazgi Lilou, które możesz wzbogacić osobistym grawerunkiem.

talizmany_cover_2.webp

Stwórz talizman dla druhny