Lilou
baner_gora_talizmany.jpg
LP_talizmany_baner_gora_mobile_640x488.jpg

Talizman to magia zamknięta w biżuterii

O jej przeznaczeniu decydujesz Ty.

28_bez_tla.png

Talizman Lilou

 

Przynosi szczęście i powodzenie, że nasze plany się spełnią. Powiedz komuś, że jest dla ciebie ważny, upamiętnij wyjątkową chwilę, dodaj ukochanej osobie siły, komponując unikatową biżuterię.

birth_date_form
birth_date_form

Wpisz datę urodzenia

Na podstawie daty urodzenia możemy sprawdzić, jakie kompozycje są energetycznie dopasowane do danej osoby.

Pamiętaj, aby kierować się własną intuicją.

/
04.jpg

Kamienie naturalne

 

Poranna kawa na tarasie. Uścisk najlepszej przyjaciółki. Zapach czystego powietrza po burzy. To momenty, które wpływają pozytywnie na nasz nastrój i dodają energii. Tak samo działają kamienie naturalne i ich właściwości. Odkryj niepowtarzalne cuda natury otulone w projekty Lilou.

znaki_zodiaku.jpg
znaki_zodiaku.jpg

Znaki zodiaku

 

Znaki zodiaku są niczym amulety, które zostały nam przypisane w momencie przyjścia na świat. Wpływają na nasz charakter i emocje. Warto mieć swój własny zawsze przy sobie.

baner_dol_talizmany_mobile].jpg

Zajrzyj do świata magii

Wybierz intencję

W idei talizmanu ważny jest wybór intencji. To od Ciebie zależy, jakie moce przekażesz właścicielowi talizmanu. Poznaj najważniejsze z nich i zainspiruj się.Kompozycje na Radość

Loading...

Kompozycje na Radość

Istnieją symbole bogactwa i dobrobytu, których zadaniem jest przyciąganie pieniędzy. Wybierają je osoby, które chcą poprawić swój dobrobyt rozumiany jako powodzenie w kwestii finansowej lub chcą po prostu osiągnąć stabilizację materialną.

Loading...