Lilou
wasze_historie_desktop.jpg
wasze_historie_mobile.jpg

Wasze historie z Lilou

Nic nie inspiruje nas bardziej.

Łączą-pokolenia.jpg
Łączą-pokolenia.jpg

Jedność

Ponad miesiąc temu obie przeszły poważną operację. Córka potrzebowała przeszczepu nerki. – Mama dosłownie oddała mi część siebie i będę pielęgnować tę część najlepiej jak potrafię! – tak o poświęceniu mamy mówi Arleta. Od teraz są sobie jeszcze bliższe. Ta niezwykła więź uratowała Arlecie życie.

 

Barbara z córką Arletą

Stają-się-symbolem.jpg
Stają-się-symbolem.jpg

Siła

Jest tyle powodów, dla których kocham moją mamę, że mogłabym je wypisywać kilka dni – takimi słowami Dominika zaczyna swoją opowieść. Razem z siostrą i tatą są zawodowymi żołnierzami. Jest to nie lada wyzwanie, ponieważ na mamie opiera się cały ciężar opieki, prowadzenia domu oraz ciągłej troski o bezpieczeństwo swoich bliskich. Mimo wszelkich trudności oraz ostatnio zdrowotnych problemów Jolanta nie przestaje się uśmiechać.

 

Jolanta z córką Dominiką

03Nadzieja.jpg
03Nadzieja.jpg

Nadzieja

To historia pełna nadziei i wsparcia ze szczęśliwym zakończeniem. Martyna w wieku 14 lat zachorowała na nowotwór. Jej mama stanęła do walki o zdrowie córki. Operacja, okres leczenia i długa rehabilitacja pozwoliły im na zbudowanie bardzo wyjątkowej relacji. Dzisiaj Martyna jest zdrowa i studiuje medycynę, a jak sama mówi, mama jest dla niej „wielką motywacją i największą przyjaciółką.

 

Ewa z córką Martyną

04Być sobą.jpg
04Być sobą.jpg

Być sobą

Mówi o swojej mamie, że to prawdziwy skarb. – Jestem wdzięczny i kocham swoją mamę za to, że pomimo wszelkich przeciwności zawsze kieruje się głosem serca… – podkreśla Piotr. Ich relacja oparta jest na szczerości i trosce. Dzięki mamie mógł realizować swoje kreatywne pomysły, poznał fantastycznych ludzi i zyskał dużo pewności siebie.

 

Beata z synem Piotrem