Lilou
LP_wielkomiejski_baner_gora_desktop.jpg
LP_wielkomiejski_baner_gora_mobile_640x488.jpg

Energia, którą tętni miasto

Poczuj wielkomiejski vibe z Lilou.

LP_wielkomiejski_01.jpg
LP_wielkomiejski_01.jpg

Styl, który podobnie jak Nowy Jork, nigdy nie śpi

 

To miasto żyje modą, oddycha ekstrawagancją i nakręca się trendami. Niemal każda mijana osoba to indywidualna inspiracja modowa. Czuć tu wibracje największych gigantów branży Fashion, bohaterów ukochanych filmów czy seriali, a przede wszystkim niepowtarzalny vibe nowojorskiej kultury. To tutaj króluje street wear, który sprawia, że czujesz się wolny. Nowy Jork jest gotowy na wszystko, każdą modową interpretację, niekonwencjonalne połączenia. Nowy Jork jest gotowy na Ciebie. Poczuj ten klimat z Lilou i poeksperymentuj własnym stylem!

LP_wielkomiejski_02.jpg
LP_wielkomiejski_02.jpg

Łańcuchy

 

Ulubieńcy domu mody Gucci. Stali bywalcy na pokazach Oscara de la Renty. Są nostalgicznym powrotem do lat 80 i każdej stylizacji dodadzą rockowego zacięcia. Możecie je łączyć absolutnie ze wszystkim: bluzami vintage, ale także eleganckim minimalizmem w wersji marynarka i top.

LP_wielkomiejski_03.jpg
LP_wielkomiejski_03.jpg

Torebka w wersji mini

 

Torebka to stały element stylizacji nowojorskich fashionistek. Najgorętszym trendem, który spotkasz na każdym rogu to te w miniaturowych wersjach. Zmieścisz tam wszystko, co najważniejsze. Przypominamy o możliwości spersonalizowania torebek Lilou. Poczuj się jak Carrie Bradshaw.

LP_wielkomiejski_04.jpg
LP_wielkomiejski_04.jpg

Pierścionki

 

Żadna nowojorska ikona nie odmówi błyskowi na dłoniach. Łącz style i baw się kompozycjami! Masywne pierścionki przeplataj z minimalistycznymi obrączkami. Świetnie wyglądają też kompozycje jednego modelu w dwóch wersjach, na przykład Pierścionek Luck w standardowym rozmiarze oraz ten w wersji XL.