Lilou

Poradnik

BABY SHOWER

Baby Shower to przyjęcie wydawane na cześć przyszłej mamy przez najbliższe przyjaciółki i krewne. Baby Shower narodziło się w Stanów Zjednoczonych, jednak zyskuje w Polsce coraz większą popularność!

Podczas przyjęcia królują pastelowe kolory, urocze dekoracje i balony. Jednym słowem wszystko to co kojarzy się ze zbliżającym się przyjściem na świat małego człowieka!

 

baby-shower-2.png

Pięknie wyglądający poczęstunek to nieodłączny element Baby Shower. Organizując przyjęcie, wybieramy przede wszystkim na lekkie przekąski takie, jak babeczki ze słodkimi napisami, owoce, tort dla przyszłej mamy, a także efektowne, bezalkoholowe drinki z palemką. Świetnym pomysłem będzie też duży dzban z arbuzową lemoniadą czy małe paczuszki z karmelowym popcornem. To one stworzą klimat imprezy! 


 

baby-shower-3.png

Prezenty to bardzo ważna część naszego przyjęcia dla przyszłej mamy, dlatego warto pomyśleć o nich z wyprzedzeniem. Najpiękniejsze upominki, to te od serca, które pozostaną niezapomnianą pamiątką na wiele lat. Dlatego właśnie poza tradycyjnymi podarunkami, takimi jak wózek, czy dziecięce akcesoria, warto wybrać coś osobistego, co zaskarbi serce przyszłej mamy. 

  • Idealną propozycją na tę okazję będzie Talizman Narodzin Lilou w kształcie dłoni dziecka, który symbolizuje najważniejsze wartości: miłość do życia, do drugiego człowieka i do samego siebie.
  • Świetnym pomysłem będzie też naniesienie osobistego grawerunku w postaci imienia, motywującego hasła, daty czy inicjałów, który sprawi, że Talizman stanie się jeszcze bardziej unikalny. 
  • Talizman, który można podarować na przyjęcie Baby Shower to również stópka, która symbolizuje szczęście, pozytywne zmiany i najważniejsze wartości.

Inne artykuły