Lilou

Moda

Biżuteria - Black Friday

Black Friday to największe święto zakupów i promocji, które jest znane na całym świecie i wpisało się w obraz przedświątecznych zakupów w wielu krajach. Czarny piątek to nie tylko świetna okazja by znaleźć idealny prezent dla bliskich, ale również wyjątkową formę ozdoby dla nas samych.

 

Kosmiczne prezenty Lilou

 

W tym roku w ramach Black Friday przygotowaliśmy trzy wyjątkowe kompozycje. Do 29 listopada do zamówień w sklepie internetowym https://lilou.pl oraz zakupów w butikach za min. 250 zł dołączamy wspaniały prezent, a przy zamówieniu powyżej 249 zł - dostawa w prezencie!

Zobacz co przygotowaliśmy:


 

Unikatowość każdego z prezentów podkreśla biała perła, jest ona symbolem uczciwości i mądrości. Doskonale sprawdzi się w świątecznych, wyrafinowanych stylizacjach, jak i podkreśli nowoczesne, odważne total looki, które w tym sezonie królują na wybiegach i ulicach miast.


 

bizuteria-black-friday-2.png

 

Moc personalizacji

 

Biżuteria projektowana przez twórczynię marki Magdalenę Mousson-Lestang, jest niepowtarzalnym pomysłem na prezent. Jak sama mówi To talizmany szczęścia, miłości, przyjaźni i wspomnień. 100% pięknych emocji. Wszystko to dzięki personalizacji, która pozwala nam wyrazić swoje uczucia i celebrować chwile. Bransoletki, naszyjniki czy pierścionki… Dzięki grawerunkom możemy podkreślić wyjątkowe znaczenie naszych talizmanów i spełnić marzenia klientów, którzy coraz częściej wybierają biżuterię na ważne dla nich wydarzenia - urodziny, imieniny czy też zbliżające się święta. Dzięki personalizacji utrwalą najcenniejsze momenty, które zapadną w pamięć na wiele lat.


 

bizuteria-black-friday-3.png

Inne artykuły