Lilou

Poradnik

Biżuteria dla świadkowej – ważny element weselnej stylizacji

Świadkowa pełni jednak drugą co do ważności (zaraz po parze młodej) rolę, a oczy wszystkich gości zwrócone są także na nią – dlatego biżuteria dla świadkowej powinna być pięknym i harmonijnym dopełnieniem tego, co w tym dniu będzie miała na sobie.Jeśli niebawem będziesz świadkową na ślubie – w Lilou z pewnością znajdziesz idealną biżuterię do swojej stylizacji! W naszej ofercie czeka na Ciebie biżuteria dla świadkowej w różnych stylach, dzięki czemu bez problemu dobierzesz taką, która pasuje do stylu i motywów przewodnich ceremonii.

A jeśli jesteś przyszłą panną młodą i zamierzasz przygotować wyjątkowy prezent dla świadkowej – również dobrze trafiłaś! Koniecznie przeczytaj ten tekst do końca – znajdziesz w nim wiele porad i inspiracji. 

Biżuteria dla świadkowej – o czym warto pamiętać?

Niezależnie od tego, czy jesteś świadkową na ślubie i sama wybierasz sobie biżuterię, czy też jesteś przyszłą panną młodą, która szykuje prezent dla świadkowej – koniecznie pamiętaj o kilku ważnych zasadach!

  • Biżuteria dla świadkowej powinna być dopasowana do stylu i kolorystyki sukni świadkowej (co często jest równoznaczne także z dopasowaniem biżuterii świadkowej również do stylizacji panny młodej, a także do ogólnego motywu przewodniego wesela).
  • Priorytetem przy wyborze biżuterii dla świadkowej jest komfort noszenia! Świadkowa spędzi w biżuterii najprawdopodobniej cały dzień (i noc!). Nie powinna ona być zbyt ciężka, niewygodna, ani uczulająca – ważne, by była wysokiej jakości i nie uczulała (jak np. biżuteria ze złota 585). 
  • Naszyjnik dla świadkowej czy innego rodzaju biżuterię warto wybierać z myślą o tym, by ozdoby mogły być ponownie wykorzystane także na inne okazje. Zdecydowanie nie ma sensu zakup biżuterii “na jeden raz”.
  • Biżuteria powinna być w największym możliwym stopniu dopasowana do preferencji świadkowej. Np. jeśli ona nosi wyłącznie minimalistyczną biżuterię, z pewnością nie będzie czuła się komfortowo w dużych, ciężkich i bogato zdobionych kolczykach. 
  • Warto pamiętać, że mniej znaczy więcej. Lepiej unikać nadmiaru, dużej różnorodności biżuterii, a także zbyt krzykliwych ozdób. Biżuteria świadkowej nie może przyćmiewać tej, którą ma na sobie pani młoda. 
  • Dobrym pomysłem jest personalizacja biżuterii dla świadkowej (np. minimalistyczny grawer z imieniem czy datą ślubu). 

nnnnnnnnnnnn.png

Prośba o świadkowanie – bransoletka, a może coś innego?

Pod hasłem “biżuteria dla świadkowej” często kryje się także biżuteria dawana zwyczajowo w prezencie jeszcze przed ślubem, w momencie, gdy pytamy przyszłą świadkową o to, czy zechce pełnić tę zaszczytną funkcję. Wręczając miły prezent dla świadkowej, taki jak np. bransoletka, pytamy jednocześnie, czy zostanie naszą świadkową. To uroczy gest i sposób na to, by przyszła świadkowa poczuła się doceniona. Taki prezent dla świadkowej sprawi również, że zapytana osoba (prawie) na pewno nie odmówi! Co wybrać na prezent, który jest zarazem prośbą o świadkowanie? Bransoletka to najczęstszy wybór przyszłych panien młodych. 

Bransoletka dla świadkowej: ozdoba i pamiątka

Bransoletka dla świadkowej to upominek, z którym pytanie-prośba o świadkowanie na długo zapadnie w pamięć. Niech będzie to chwila, która zbliża Was do siebie! Bransoletka dla świadkowej jest szczególnie często wybieranym upominkiem. Wpływa na to z pewności możliwość personalizacji. 

Bransoletka: “czy zostaniesz moją świadkową?”

W Lilou możesz samodzielnie zaprojektować bransoletkę dla świadkowej, wybierając jej rodzaj (łańcuszek, wstążka, sznurek premium itp.), wzór zawieszki, a także dodając unikatowy grawer. Wręczając bransoletkę, możesz dodać do niej kartkę lub bukiecik z liścikiem, w którym umieścisz pytanie o świadkowanie. Przyszła świątkowa z pewnością będzie zachwycona!

Prezent dla świadkowej – podziękowanie w dobrym stylu

Prezent dla świadkowej w postaci biżuterii może być także upominkiem wręczonym podczas uroczystości weselnej – jako podziękowanie za to, że zgodziła się pełnić tak zaszczytną i odpowiedzialną rolę.

 

zzzzzzzzzzzzz 2.png

Prezent dla świadkowej – biżuteria z grawerem

Spersonalizuj prezent dla świadkowej, dodając osobisty grawerunek! W Lilou to możliwe, bardzo proste i całkowicie darmowe: grawer wykonamy dla Ciebie gratis w cenie biżuterii. Wręczana jako podziękowanie dla świadkowej bransoletka może zawierać napis “Dziękuję”, datę ślubu, ale także dowolną inną personalną dedykację. Grawer dodasz, korzystając z kreatora zamieszonego na stronie produktu (opcja dostępna dla wybranych wzorów biżuterii Lilou). 

Prezent dla świadkowej: bransoletka – pamiątka na lata

Personalizowana bransoletka dla świadkowej z pewnością wywoła wiele wzruszeń i pozytywnych emocji. Będzie to także ozdoba, którą świadkowa może założyć zarówno na ślub i wesele, jak i inne towarzyszące im okazje (wieczór panieński, poprawiny itp). Po ceremonii bransoletka dla świadkowej będzie piękną pamiątką na lata! 

Inne artykuły