Lilou
blog baner wieczor panienski.png

Poradnik

Biżuteria na wieczór panieński – podkreślcie swoją więź!

Wieczór panieński to szczególny moment dla przyszłej panny młodej. Z tej okazji warto obdarować ją upominkiem, który sprawi jej radość oraz będzie wyjątkową pamiątką. Idealnie sprawdzi się biżuteria, która podkreśli waszą więź! Jaki model wybrać i jaka biżuteria sprawdzi się dla przyjaciółek?

 

Biżuteria - prezent na wieczór panieński

 

Wieczór panieński to wyjątkowa okazja do celebrowania damskiej przyjaźni. W zależności od upodobań przyszłej panny młodej może to być spokojne spotkanie z przyjaciółkami lub wyjazd obfitujący w różne atrakcje. Wieczór panieński zwykle orgaznizowany jest przez świadkową lub druhnę, która dba o oprawę spotkania. Często uczestniczki wieczoru podkreślają w jakiś sposób swoją przynależność do grupy - strojem, akcesoriami lub ozdobami. Sposobem na zaakcentowanie łączącej ich przyjaźni, może być także biżuteria. Elegancki prezent będzie równocześnie piękną pamiątką oraz talizmanem, który podkreśli waszą przyjaźń i jej ponadczasowy charakter.

 

do tekstu wieczor panienski 1.png

 

Propozycje biżuterii dla przyjaciółek

Jaka biżuteria będzie idealna na wieczór panieński? Wszystko zależy od upodobań panny młodej. Ozdoba powinna być jednak możliwie uniwersalna i posiadać symboliczne znaczenie. Dobrym wyborem będą bransoletka lub naszyjnik z zawieszką o określonym kształcie lub z wykonanym grawerem. Jeśli macie przekute uszy, dobrym wyborem będzie także zakup takich samych kolczyków. Ważne, aby biżuteria miała na tyle uniwersalny charakter, aby piękny prezent mógł być noszony na co dzień. Przedstawiamy kilka propozycji biżuterii dla przyjaciółek od Lilou!

 

Bransoletka Anne pozłacana – dyskretna i delikatna bransoletka z pozłacaną koniczynką o wielkości 1,5 cm i efektownym zapięciem w kształcie koła. Bransoletka posiada 4 łososiowe perły, które korespondują z kolorem podwójnego sznurka. Koniczynka symbolizuje szczęście i pomyślność. Perły są symbolem kobiecości i szczerości. To dobry wybór na prezent na wieczór panieński.

 

Naszyjnik nieskończoność z blaszką srebrny – ciekawym pomysłem na wyjątkowy prezent, który z pewnością trafi w gust panny młodej jest także naszyjnik z blaszką i znakiem nieskończoności. Model posiada możliwość wykonania osobistego grawerunku, który doda biżuterii wyjątkowości i pomoże podkreślić łączące was dobre uczucia. Nieskończoność jest symbolem trwałości i wieczności, co może być odniesieniem dla waszej przyjaźni.

 

Naszyjnik z Łapaczem Emocji, zawieszką z perłą i pozłacaną okrągłą koniczynką – łapacz emocji został stworzony, aby kolekcjonować dobre wspomnienia i piękne emocje. Na łańcuszek możecie dołączać również inne zawieszki Lilou i tworzyć kompozycję najważniejszych chwil dla waszej przyjaźni. Perła symbolizuje kobiecą energię, a koniczynka jest talizmanem, który przyniesie wam szczęście i pomyślność.

 

Bransoletka z pozłacanym Piórem na łańcuszku – pióro symbolizuje wewnętrzną siłę i kreatywność. To idealny prezent dla przyjaciółki w ważnym momencie jej życia. Bransoletka posiada także możliwość grawerunku. Dyskretna i elegancka świetnie sprawdzi się na co dzień oraz podczas wspólnych wyjść.

 

Kolczyki ażurowe koniczynki pozłacane – ażurowe koniczynki symbolizują szczęście oraz pozytywne emocje, jakie odczuwa przyszła panna młoda. Taka biżuteria to niezapomniany prezent oraz piękny talizman. Delikatna biżuteria świetnie sprawdzi się w codziennych stylizacjach i przywoła miłe chwile związane z wieczorem panieński. Kolczyki są dostępne również w kolorze srebra.

Bransoletka sznurkowa - to ciekawa propozycja, jeśli zabawa ma kolorystyczny motyw przewodni. Często uczestniczki wieczoru panieńskiego zakładają ubrania lub ozdoby w jednym kolorze. Bransoletka w czerwonej, niebieskiej czy zielonej barwie z symboliczną zawieszką może więc stać się dopełnieniem stylizacji, a w przyszłości: talizmanem waszej przyjaźni. W przypadku braku motywu przewodniego, interesującym rozwiązaniem będzie zamówienie identycznych bransoletek, ale w różnych barwach. Dzięki temu wszystkie uczestniczki przyjęcia mają podobne, lecz nie takie same ozdoby.

Każda z tych propozycji może też stać się pomysłem na prezent na wieczór panieński dla panny młodej albo świadkowej/druhny.

do tekstu wieczor panienski 2.png

 

Biżuteria na wieczór panieński. Prezent i inspiracje!

 

Pożegnanie stanu panieńskiego często przebywa w gronie przyjaciółek. Zazwyczaj jego organizacją zajmuje się świadkowa lub druhna. Aby wieczór panieński został na długo zapamiętany, warto wręczyć przyszłej pannie młodej wyjątkowy upominek. Biżuteria dla druhny, panny młodej i wszystkich członkiń zabawy pozwoli zapamiętać to wyjątkowe wydarzenie.

Jako prezent na wieczór panieński sprawdzą się kolczyki, naszyjnik z zawieszką oraz bransoletka z grawerunkiem. Warto postawić na biżuterię o pozytywnej symbolice, która stanie się nie tylko pamiątką, ale także prywatnym talizmanem. Koniczynka będzie symbolem życzeń szczęścia wobec młodej pary. Zawieszka z motywem serca nawiąże do romantycznego charakteru ceremonii. Z kolei motyw nieskończoności może symbolizować wieczną przyjaźń.

Warto pokusić się także o ozdobienie biżuterii grawerunkiem. (Zamawiając biżuterię Lilou, możesz poprosić także o grawerunek: nie wymaga to żadnych dopłat.) Ciekawym pomysłem będzie wygrawerowanie na amuletach np.:

 

  • imion albo inicjałów uczestniczek wieczór panieńskiego - aby każda posiadała wyjątkową, spersonalizowaną pamiątkę
  • daty zabawy albo wesela
  • napisu nawiązującego do charakteru uroczystości - jak "team bride"
  • napisu nawiązującego do przyjaźni - jak "friends forever", "frieds", bff" albo innego, który odwołuje się do waszych wspólnych przeżyć i którego pełne znaczenie będziecie w stanie zrozumieć wyłącznie Wy.

 

Podsumowanie

Przedstawione w artykule propozycje tylko kilka ozdób z naszego asortymentu. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą Lilou, w której na pewno znajdziesz odpowiedni prezent dla przyjaciółki!

Inne artykuły