Lilou
Boho tytułowe.jpg

Moda

Bransoletka modułowa - twórz własne kompozycje!

Biżuteria to nie tylko ozdoba, ale też amulet i sposób na wyrażenie siebie. Nic dziwnego więc, że ogromną popularnością cieszy się biżuteria modułowa: umożliwiające tworzenie własnych kompozycji z kilku elementów. W dzisiejszym tekście wskazujemy, jakie są jej zalety oraz przedstawiamy kilka propozycji biżuterii modułowej od Lilou.

 

1847a0bf-eb49-4e6f-b39a-e2c82c412cf5.png

 

Biżuteria modułowa - trend, który nie przemija!

Biżuteria modułowa obecnie jest jednym z najgorętszych biżuteryjnych trendów. Biżuteria tego typu pozwala na wykorzystanie kilku elementów, aby stworzyć własną, unikalną kompozycję. Modułowe ozdoby wpisują się w modę na spersonalizowaną biżuterię: oryginalną, niepowtarzalną, za pomocą której możesz wyrazić siebie. Ich kolejny atut to możliwość dostosowania ich do ubrania oraz nastroju - dowolnie mieszając parę elementów można stworzyć kilkanaście różnych kombinacji. Pozwala to znaleźć najlepsze rozwiązanie na konkretną okazję oraz sprawia, że kilka sztuk biżuterii tworzy jako podstawa do tworzenia bardzo wielu zestawów.

 

Bransoletki modułowe - hit 2022!

Najczęściej tego typu biżuteria to bransoletki modułowe. Bransoletka modułowa może składać się z kilku elementów, dzięki którym można nosić ją na różne sposoby. Inna opcja to bransoletka, do której dobierane są rozmaite zawieszki (lub "charmsy"). Posiadając kilka bransoletek i parę zawieszek można mieszać je ze sobą, tworząc ciekawe kompozycje - np. zakładając trzy - cztery bransoletki z pojedynczą zawieszką czy jeden sznurek z kilkoma zawieszkami. Dostępnych opcji jest wiele: wszystko zależy od Twojej wyobraźni i liczby posiadanych elementów.

 

Dla wielbicielek biżuterii modułowej na prezent możesz wybrać bransoletkę z zawieszką lub samą zawieszkę - które dołączy do kolekcji i dzięki którym będzie mogła tworzyć jeszcze więcej ciekawych kompozycji.

 

Biżuteria modułowa od Lilou

Biżuteria Lilou to nie tylko ozdoba: to także niepowtarzalny amulet. Pragniemy, aby pośród naszych projektów każda kobieta znalazła idealny dla siebie - i by stał się od dla niej talizmanem oraz sposobem na podkreślenie urody i pokazanie swojego charakteru. Znając różnorodność kobiecych gustów, dbamy o to, aby dać naszym klientkom możliwość personalizacji. Z jednej strony oznacza to duży wybór materiałów i kruszców, z drugiej - możliwość umieszczenia na wielu ozdobach grawerunku. Poza tym - mamy w ofercie biżuterię modułową: możliwą do noszenia na różne sposoby w rozmaitych konfiguracjach. Znajdziesz ją w wersji ze srebra, złota, posrebrzaną, pozłacaną (także różowym złotem).

 

Przegląd propozycji biżuterii modułowej od Lilou

 

Bransoletka - łańcuch z zawieszkami

Bransoletki o grubym splocie, przypominającym łańcuch, w zestawieniu z zawieszkami, doskonale sprawdzają się w roli biżuterii modułowej. Kupując dwa - trzy identyczne łańcuchy oraz kilka zawieszek, możesz tworzyć własne kompozycje - dopasowując je do okoliczności.

 

Doskonała propozycja to nasz łańcuch No. 2: ma gruby splot, został wykonany ze stali szlachetnej, a dzięki pokryciu osiemnastokaratowym złotem prezentuje się wyjątkowo elegancko. Możesz z powodzeniem nosić ją bez żadnych dodatkowych ozdób, połączyć z jedną, prostą zawieszką - na przykład w kształcie koła - albo zawiesić na niej kilka charmsów. Pozwala Ci to tworzyć różne propozycje!

 

Kolejna z naszych propozycji to bransoletka z trzema zawieszkami Ginko. Kształty zawieszek inspirowane są miłorzębem japońskim: drzewem symbolizującym witalność oraz wewnętrzną siłę. Możesz nosić tę bransoletkę z trzema "liśćmi", ale też w sytuacji, gdy potrzebujesz dyskretniejszej ozdoby, zdjąć dwie zawieszki. Z kolei gdy chcesz poeksperymentować z modą lub przykuć uwagę do swojej biżuterii - masz możliwość rozłożyć po jednej zawieszce na trzech grubych bransoletkach lub zestawić je na jednej z innymi zawieszkami. Gruby łańcuch bez problemu utrzyma takie zawieszki. Wybierając charmsy, za których kształtem stoi specjalna symbolika, stworzysz własny talizman pełen znaczeń.
 

38a878cb-137f-4203-b9d5-9fb17f8bd23e.png

 

 

Bransoletka sznurkowa z zawieszkami

Bransoletki z wytrzymałego sznurka, na którym można umieścić różne zawieszki, to prawdziwy hit. Ten trend cieszy się popularnością zwłaszcza wśród kobiet, które lubią swobodne stylizacje, kolorową biżuterię i samodzielnie tworzenie różnych zestawień.

Możesz zainspirować się naszymi gotowymi propozycjami - jak bransoletka Anne, złożona z podwójnego sznurka o ozdobnym zapięciu, perełek i zawieszki w kształcie koniczyny - lub stworzyć własną kompozycję. Wybierz sznurek z pojedynczą zawieszką, a następnie dobierz inne elementy, o które uzupełnisz bransoletkę. 

Możesz tworzyć komplety tematyczne, na przykład wybierając zawieszki z różnymi odcieniami kwarcu albo zestawić zawieszkę lune (księżyc) z gwiazdką. Lub popuścić wodze wyobraźni i wybrać kształty, których symbolika najlepiej pasuje do Twojego charakteru. Szeroki wybór kolorów sznurków i ich rodzajów (rozmaita grubość, podwójne, pojedyncze, ozdobne zapięcia) pozwalają na znalezienie opcji, która będzie najlepiej prezentować się na Twojej ręce.

Naszyjnik i kolczyki z zawieszkami

Chociaż jako biżuteria modułowa najczęściej wybiera się bransoletkę, warto podkreślić, że w Lilou znajdziesz także kolczyki oraz łańcuszki, które możesz spersonalizować i samodzielnie przerabiać. Przykład to kolczyki koła, możliwe do połączenia z ulubioną zawieszką - np. w kształcie serca lub z perłami. Posiadając parę zawieszek, możesz więc łączyć je nie tylko z bransoletkami, ale również kolczykami - co otwiera przed Tobą kolejne możliwości samodzielnego komponowania swojej biżuterii.

Możesz skomponować także własny, niezwykły naszyjnik - wykorzystując w tym celu łańcuszki różnej długości oraz kilka zawieszek. Ciekawe zestawienia stworzysz na przykład za pomocą naszej biżuterii w stylu boho!

 

W kolekcji dostępne są dwie zawieszki, inspirowane są naturą i etnicznymi zdobieniami. Możesz wykorzystać je do stworzenia swojej własnej biżuterii modułowej: nosząc kilka sztuk zawieszek na łańcuszku lub zakładając na przykład dwa łańcuszki z pojedynczymi zawieszkami. Jeśli potrzebujesz biżuterii bardziej eleganckiej, wybierz na przykład zawieszki z masy perłowej i srebrne łańcuszki: na pewno uda Ci się za ich pomocą złożyć najpiękniejszą kompozycję.

 

Biżuteria w stylu boho.png

 

Biżuteria modułowa - wyraź siebie


Biżuteria modułowa to doskonały sposób na to, aby wyrazić siebie, ale także bardzo praktyczne rozwiązanie. Dzięki niemu posiadając zaledwie kilka "modułów" - na przykład trzy łańcuszki i kilka zawieszek - możesz tworzyć nieskończenie wiele zestawień. Sprawia to, że zawsze masz pod ręką biżuterię na każdą okazję, pasującą do różnego rodzaju stylizacji i odpowiednią w zależności od nastroju.

Biżuteria modułowa to idealny pomysł na prezent - dla Ciebie lub innej, bliskiej osoby.

Inne artykuły