Lilou
Wszystkie
Aktualności
Moda
Poradnik

Aktualności

Lilou LIVE z Anną Czartoryską-Niemczycką

Już w najbliższy wtorek 21 maja o godzinie 20.00 zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z aktorką i przyjaciółką marki Anną Czartoryską-Niemczycką. To kolejne spotkanie z cyklu Be my guest, podczas którego będziemy rozmawiać o wyzwaniach i radościach związanych z macierzyństwem oraz równowadze między życiem rodzinnym a zawodowym. Do zobaczenia na IG i FB Lilou! 

17/05/2024

Poradnik

Biżuteria na dzień Mamy: podaruj moc uczuć!

Więź z mamą jest czymś niezwykłym. Niezależnie od tego, czy mamy kilka lat, czy dzieciństwo dawno za nami – to relacja pełna wspomnień, radości, bliskości i wyjątkowych chwil. Całe szczęście, że istnieje specjalny dzień, kiedy można celebrować tę niezwykłą miłość!

17/05/2024

Poradnik

Viva magenta: kolor roku 2023. Czy magentowy kolor jest nadal modny w 2024?

Viva magenta to kolor roku 2023 – oficjalnie wybrany przez europejski Instytut PANTONE®. Każdego roku “zwycięski” kolor staje się jednym z najważniejszych modowych trendów. Nie inaczej było z Viva magenta – kolor ten z pewnością przyciąga uwagę, dodaje pozytywnej energii i jest bardzo kobiecy. I choć mamy już nowy rok, a wraz z nim nową barwę – moda na magentowy kolor prawdopodobnie zostanie z nami na dłużej. Jak stylizować odcień viva magenta? Podpowiadamy!

15/05/2024

Poradnik

Co to jest satyna? Z czego jest satyna? To warto wiedzieć, wybierając materiały!

Z pewnością spotkałaś się z wyrobami z satyny, takimi jak bluzki, bielizna czy pościel – bardzo prawdopodobne, że masz je w swojej szafie. Odpowiedź na pytanie “co to jest satyna?” powinna być więc oczywista. Jednak satyna nie jest gatunkiem materiału, takim jak wełna, bawełna czy len. Czym się od nich różni? Z czego jest satyna? Co warto o niej wiedzieć? Koniecznie przeczytaj!

15/05/2024

Poradnik

Dark academia – co to za styl? Dla kogo są ubrania dark academia? Jaka biżuteria pasuje?

Dark academia to styl w modzie, któremu bliżej do subkultury niż modowego trendu – jako że jego elementem są nie tylko konkretne ubrana dark academia, ale także określony sposób zachowywania się, zainteresowania czy pasje. Styl dark academia ma w sobie wiele tajemniczości i co nieco mroku – rodem ze starych filmów. Z czego jeszcze czerpie inspiracje dark academy?

10/05/2024

...
...

Subskrybuj Nasz Newsletter!

Bądź na bieżąco z nowościami i ofertami specjalnymi