Lilou
Wszystkie
Aktualności
Moda
Poradnik

Konkurs z okazji Dnia Mamy

Zapraszamy do udziału w konkursie z okazji Dnia Mamy. Wygraj kartę podarunkową Lilou o wartości 500 złotych na prezent dla swojej Mamy. Wyłonimy aż 10 historii, które poruszą nas najbardziej. Konkurs trwa od 10.05.2024 godz. 13:00 do 20.05.2024 godz. 23:59. Życzymy powodzenia!

10/05/2024

Poradnik

Casualowy – co to znaczy? Dress code casual – jak go stworzyć? Ubrania i biżuteria, które warto mieć!

W nowej pracy obowiązuje Cię dress code casual? A może dostałaś zaproszenie na przyjęcie z adnotacją “strój casual”? Określenie “casual dress code” jest obecnie bardzo popularne, a mimo to wiele osób ma problem z określeniem, która stylizacja jest, a która nie jest casualowa. Nie każdy potrafi również samodzielnie skomponować strój typu casual, mimo iż większość z nas ma w szafie ubrania i dodatki, które świetnie się do tego nadają. O co chodzi z casualem? Wyjaśniamy!

08/05/2024

Poradnik

Cottagecore – co to za styl? Ubrania i biżuteria bliskie natury

Cottagecore to styl, który zbliża nas do natury i pozwala czerpać z niej to, co najlepsze. Idealnie przystaje do życia w stylu slow life i stanowi sposób ucieczki ze świata szybkiej mody, trendów i nieustannej konsumpcji. Styl cotagecore pozwala na życie w zgodzie z naturą, a więc także sprzyja naszemu zdrowiu i dobremu samopoczuciu. Jakie są charakterystyczne dla cottagecore ubrania i dodatki? Co z tego stylu warto zaczerpnąć dla siebie?

06/05/2024

Poradnik

Jak się ubrać na komunię? Poradnik dla gości – damskie i męskie stylizacje

Sezon komunijny właśnie się rozpoczyna, a Ty dostałaś/eś zaproszenie na komunię dziecka z rodziny? A może jesteś chrzestną, chrzestnym, albo po prostu rodzicem? Niezależnie od Twojej roli na przyjęciu – warto postawić na ubiór respektujący zasady elegancji, a także charakter uroczystości, jaką jest komunia. Jak się ubrać na komunię jako gość? Poznaj uniwersalne odpowiedzi na pytanie, w czym iść na komunię.

03/05/2024

Poradnik

Czy na wesele można iść w czarnej sukience? Nie, ale zawsze jest jakieś “ale”...

Czy wypada iść w czarnej sukience na wesele? A jeśli nie, to właściwie dlaczego? Czerń na wesele to temat, który od zawsze wzbudza wiele kontrowersji. Zasady modowego savoir vivre odradzają czarną sukienkę na wesele – są jednak pewne wyjątki od reguły. Z całą pewnością zasady te warto jednak znać – choćby po to, by ewentualnie móc z nimi polemizować.

02/05/2024

...
...

Subskrybuj Nasz Newsletter!

Bądź na bieżąco z nowościami i ofertami specjalnymi