Lilou
Wszystkie
Aktualności
Moda
Poradnik

Aktualności

Anna Cieślak w kolczykach Lilou

Znakomita aktorka Anna Cieślak wystąpiła w kolczykach Lilou w sesji zdjęciowej dla magazynu „PANI”. Na co dzień jest ściśle związana z Teatrem Polskim w Warszawie.

21/06/2024

Poradnik

Elegancka spódnica na wesele? Jak tworzyć stylizacje weselne ze spódnicą? Poradnik Lilou

Czy elegancka spódnica na wesele może zastąpić tradycyjną sukienkę? Owszem, jak najbardziej! Warto jednak pamiętać, że stylizacje na wesele ze spódnicą będą udane (tj. eleganckie i adekwatne do okazji), jeśli odpowiednio wybierzemy fason, krój, a także dodatki. Jakie “warunki” musi spełnić spódnica na wesele? Przeczytaj koniecznie!

19/06/2024

Poradnik

Jak się ubrać na koncert? Stylówka na koncert z wyjątkową biżuterią: + 5 pomysłów Lilou

Jak się ubrać na koncert? Wszystko zależy od tego, o jakim rodzaju wydarzenia mówimy. Każdy gatunek muzyczny to odmienny styl w modzie, dlatego stylizacje na koncert z pewnością związane są z nurtem muzycznym, jaki nas interesuje. Ubiór na koncert powinien być przede wszystkim komfortowy i stylowy. Nawet najprostsza stylówka na koncert zyska wiele, gdy uzupełnisz ją odpowiednią biżuterią.

17/06/2024

Aktualności

Konkurs "Wygraj look olimpijski z Lilou"

Zapraszamy do udziału w wyjątkowym konkursie "Wygraj look olimpijski z Lilou" . Wygraj wyjątkowe zestawy biżuterii Lilou wyselekcjonowane dla Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej na ceremonię otwarcia igrzysk w Paryżu! Wyłonimy 8 wyjątkowych odpowiedzi. Konkurs trwa od 17.06.2024 godz. 14:00 do 25.06.2024 godz. 23:59. Życzymy powodzenia!

17/06/2024

...

Subskrybuj Nasz Newsletter!

Bądź na bieżąco z nowościami i ofertami specjalnymi