Lilou
Wszystkie
Aktualności
Moda
Poradnik

Poradnik

Co oznacza pierścionek z niebieskim oczkiem?

Pierścionek z niebieskim oczkiem symbolizuje harmonię i szczęście. To ozdoba chętnie wybierana przez osoby, które cenią elegancję, a równocześnie lubią się wyróżniać. Efektowny i delikatny świetnie sprawdzi się również jako prezent. Poznaj znaczenie takiej biżuterii oraz dowiedz się komu i z jakiej okazji warto ją podarować.

19/07/2023

Moda

Kamienie dla znaków zodiaku – sprawdź swój szczęśliwy kamień

Znaki zodiaków od zawsze związane są kamieniami szlachetnymi oraz kamieniami, które reprezentują energię i osobowość. Zgodnie z astrologią odpowiednio dobrany kamień wzmacnia naturalne cechy danego znaku oraz przynosi noszącej go osobie pomyślność. Jak dobrać kamienie do znaku zodiaku i dopasować odpowiedni amulet?

13/07/2023

Aktualności

Nowy butik w Rzeszowie

07/07/2023

Moda

Tego lata stwórz stylizacje z kolorową biżuterią!

Tego lata zapomnij o stonowanych barwach i klasycznej biżuterii! Nadszedł czas, aby stworzyć wyraziste stylizacje za pomocą kolorowej biżuterii. Latem zawsze sięgamy po odważne i dodające energii elementy, które nadają naszym ubraniom letniego charakteru. Jak nosić i zestawiać kolorową biżuterię, aby stworzyć ciekawą letnią stylizację? Przygotowaliśmy dla Ciebie inspiracje oraz niezwykle barwne produkty od Lilou, które pozwolą Ci odkryć nowe możliwości.

30/06/2023

Moda

Jak się ubrać na rozmowę kwalifikacyjną? Podpowiadamy!

Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz. Ta zasada odnosi się również rozmowy kwalifikacyjnej. Warto więc zadbać nie tylko o przygotowanie merytoryczne, ale także nienaganny wygląd. Jak ubrać się na rozmowę kwalifikacyjną? Poznaj najważniejsze zasady i zainspiruj się naszymi propozycjami.

22/06/2023

...
...

Subskrybuj Nasz Newsletter!

Bądź na bieżąco z nowościami i ofertami specjalnymi