Lilou
Wszystkie
Aktualności
Moda
Poradnik

Aktualności

Eva Longoria w biżuterii Lilou

Amerykańska aktorka i modelka wybiera projekty marki Lilou! Eva Longoria zaprezentowała się w kolczykach i pierścionku Lilou na spotkaniach z mediami w Nowym Jorku promującymi film Flamin’ Hot, który jest jej reżyserskim debiutem. Gwiazda połączyła oversizowy szary garnitur z autorską kolekcją Celebrate Lilou z kryształami.

21/06/2023

Poradnik

Kolczyki w uszach – nazwy oraz znaczenie

Kolczyki w uchu stanowią idealny sposób na wyrażenie siebie. Biżuteria chętnie wybierana jest przez kobiety, choć sięgają też po nią mężczyźni. Różne typy i ilość przekuć oraz szeroki wybór rodzajów kolczyków dają możliwość tworzenia oryginalnych i personalizowanych stylizacji. Jaka jest symbolika i rodzaje kolczyków? Jakie nazwy kolczyków można najczęściej spotkać?

19/06/2023

Poradnik

Prezent na 30. urodziny dla Niej. Poznaj propozycje Lilou!

30. urodziny to wyjątkowa chwila dla każdej kobiety. Jest to również często czas podsumowań, a zarazem moment, który symbolicznie łączy szaloną młodość z dojrzałością. Warto go więc celebrować! Jak wybrać idealny prezent na 30. urodziny dla kobiety? Poznaj propozycje od Lilou!

16/06/2023

Aktualności

Lilou LIVE z Anną Jagodzińską

Zapraszamy Was na spotkanie z Anną Jagodzińską – top modelką, pierwszą Polką na okładce amerykańskiej edycji magazynu „Vogue”. Już w ten wtorek 6 czerwca o godzinie 18.00 na Facebooku oraz Instagramie Lilou

02/06/2023

Aktualności

Halle Bailey w kolczykach LILOU

Odtwórczyni tytułowej roli w najnowszym filmie Disney’a Mała Syrenka wystąpiła w biżuterii Lilou. Amerykańska aktorka Halle Bailey zaprezentowała się w kolczykach Wachlarze ozdobionych perłami.

31/05/2023

...
...

Subskrybuj Nasz Newsletter!

Bądź na bieżąco z nowościami i ofertami specjalnymi